Το πρόγραμμα στη β’ κατηγορία Βοιωτίας

0

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στη β’ κατηγορία Βοιωτίας

“[more…]”

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α’ όμιλος

 

1η αγωνιστική

Πάυλο – Υψηλάντης

Πανγεωργικός – Απόλλων Ακρ.

Κάστρο – Νίκη Λαφ.

Εθνικός Αν. – Στείρι

Δαύλεια – Άρης Αγ. Τρ.

Άσκρη – Παναθηναϊκός

2η αγωνιστική

Πανγεωργικός – Πάυλο

Υψηλάντης – Κάστρο

Απόλλων Ακρ.- Εθνικός Αν.

Νίκη Λαφ.- Δαύλεια

Στείρι – Άσκρη

Παναθηναϊκός – Άρης Αγ. Τρ.

3η αγωνιστική

Πάυλο –  Κάστρο

Εθνικός Αν.- Πανγεωργικός

Δαύλεια – Υψηλάντης

Άσκρη – Απόλλων Ακρ.

Παναθηναϊκός – Νίκη Λαφ.

 Άρης Αγ. Τρ.- Στείρι

4η αγωνιστική

Εθνικός Αν.-  Πάυλο

Κάστρο – Δαύλεια

Πανγεωργικός – Άσκρη

Υψηλάντης – Παναθηναϊκός

Απόλλων Ακρ.-  Άρης Αγ. Τρ.

Στείρι – Νίκη Λαφ.

5η αγωνιστική

Πάυλο — Δαύλεια

Άσκρη – Εθνικός Αν.

Παναθηναϊκός – Κάστρο

Άρης Αγ. Τρ.- Πανγεωργικός

Στείρι – Υψηλάντης

Νίκη Λαφ.- Απόλλων Ακρ.

6η αγωνιστική

Άσκρη – Πάυλο

Δαύλεια – Παναθηναϊκός

Εθνικός Αν.- Άρης Αγ. Τρ.

Κάστρο – Στείρι

Πανγεωργικός – Νίκη Λαφ.

Υψηλάντης – Απόλλων Ακρ.

7η αγωνιστική

Πάυλο – Παναθηναϊκός

Άρης Αγ. Τρ.-  Άσκρη

Στείρι  – Δαύλεια

Νίκη Λαφ.- Εθνικός Αν.

Απόλλων Ακρ.- Κάστρο

Υψηλάντης – Πανγεωργικός

8η αγωνιστική

Άρης Αγ. Τρ.- Πάυλο

Παναθηναϊκός – Στείρι

Άσκρη – Νίκη Λαφ.

Δαύλεια –  Απόλλων Ακρ.

Εθνικός Αν.-  Υψηλάντης

Κάστρο – Πανγεωργικός

9η αγωνιστική

Πάυλο – Στείρι

Νίκη Λαφ.- Άρης Αγ. Τρ.

Απόλλων Ακρ.- Παναθηναϊκός

Υψηλάντης – Άσκρη

Πανγεωργικός – Δαύλεια

Κάστρο – Εθνικός Αν.

10η αγωνιστική

Νίκη Λαφ.- Πάυλο

Στείρι –  Απόλλων Ακρ.

Άρης Αγ. Τρ.- Υψηλάντης

Παναθηναϊκός – Πανγεωργικός

Άσκρη – Κάστρο

Δαύλεια – Εθνικός Αν.

11η αγωνιστική

Απόλλων Ακρ..- Πάυλο

Υψηλάντης – Νίκη Λαφ

Πανγεωργικός – Στείρι

Κάστρο – Άρης Αγ. Τρ.

Εθνικός Αν.- Παναθηναϊκός

Δαύλεια – Άσκρη

 

β’ όμιλος

 

1η αγωνιστική

Ύπατο – Μαυρομμάτι

Ελλοπία – Πελοπίδας

Αναγέννηση – Ευαγόρας

Ηρακλής – Δήλεσι

Ολυμπιάδα – Άρμα

Μελισσοχώρι – Ατρόμητος

Ελεώνας – Θεσπιές

 

2η αγωνιστική

Ελλοπία – Ύπατο

Μαυρομμάτι – Αναγέννηση

Πελοπίδας – Ηρακλής

Ευαγόρας – Ολυμπιάδα

Δήλεσι – Μελισσοχώρι

Άρμα – Ελεώνας

Ατρόμητος – Θεσπιές

3η αγωνιστική

Ύπατο – – Αναγέννηση

Ηρακλής – Ελλοπία

Ολυμπιάδα – Μαυρομμάτι

Μελισσοχώρι – Πελοπίδας

Ελεώνας – Ευαγόρας

Θεσπιές – Δήλεσι

Ατρόμητος – Άρμα

4η αγωνιστική

Ηρακλής – Ύπατο

Αναγέννηση – Ολυμπιάδα

Ελλοπία – Μελισσοχώρι

Μαυρομμάτι – Ελεώνας

Πελοπίδας – Θεσπιές

Ευαγόρας – Ατρόμητος

Δήλεσι – Άρμα

5η αγωνιστική

Ύπατο – Ολυμπιάδα

Μελισσοχώρι – Ηρακλής

Ελεώνας – Αναγέννηση

Θεσπιές – Ελλοπία

Ατρόμητος – Μαυρομμάτι

Άρμα – Πελοπίδας

Δήλεσι – Ευαγόρας

6η αγωνιστική

Μελισσοχώρι – Ύπατο

Ολυμπιάδα – Ελεώνας

Ηρακλής – Θεσπιές

Αναγέννηση – Ατρόμητος

Ελλοπία – Άρμα

Μαυρομμάτι –  Δήλεσι

Πελοπίδας – Ευαγόρας

 7η αγωνιστική

Ύπατο – Ελεώνας

Θεσπιές – Μελισσοχώρι

Ατρόμητος – Ολυμπιάδα

Άρμα – Ηρακλής

Δήλεσι – Αναγέννηση

Ευαγόρας  – Ελλοπία

Πελοπίδας – Μαυρομμάτι

 8η αγωνιστική

Θεσπιές – Ύπατο

Ελεώνας – Ατρόμητος

Μελισσοχώρι – Άρμα

Ολυμπιάδα – Δήλεσι

Ηρακλής – Ευαγόρας

Αναγέννηση – Πελοπίδας

Ελλοπία – Μαυρομμάτι

9η αγωνιστική

Ύπατο – Ατρόμητος

Άρμα – Θεσπιές

Δήλεσι – Ελεώνας

Ευαγόρας – Μελισσοχώρι

Πελοπίδας – Ολυμπιάδα

Μαυρομμάτι – Ηρακλής

Αναγέννηση – Ελλοπία

 10η αγωνιστική

Άρμα – Ύπατο

Ατρόμητος – Δήλεσι

Θεσπιές – Ευαγόρας

Ελεώνας –  Πελοπίδας

Μελισσοχώρι – Μαυρομμάτι

Ολυμπιάδα –  Ελλοπία

Ηρακλής – Αναγέννηση

11η αγωνιστική

Ύπατο – Δήλεσι

Ευαγόρας – Άρμα

Πελοπίδας – Ατρόμητος

Μαυρομμάτι – Θεσπιές

Ελλοπία – Ελεώνας

Αναγέννηση – Μελισσοχώρι

Ολυμπιάδα – Ηρακλής

12η αγωνιστική

Ευαγόρας –Ύπατο

Δήλεσι – Πελοπίδας

Άρμα – Μαυρομμάτι

Ατρόμητος – Ελλοπία

Θεσπιές –  Αναγέννηση

Ελεώνας –  Ηρακλής

Μελισσοχώρι – Ολυμπιάδα

13η αγωνιστική

Ύπατο – – Πελοπίδας

Μαυρομμάτι – Ευαγόρας

Ελλοπία – Δήλεσι

Αναγέννηση – Άρμα

Ηρακλής – Ατρόμητος

Ολυμπιάδα – Θεσπιές

Ελεώνας – Μελισσοχώρι

Comments are closed.