Λεβαδειακός: Με Αστέρα η Κ-20, με Παναθηναϊκό η Κ-17. Το πρόγραμμα

0

Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Η ομάδα Κ-20 του Λεβαδειακού θα αγωνιστεί στην Τρίπολη το Σάββατο στις 12.15 ενώ η ομάδα Κ-17 θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Παναθηναϊκό την Κυριακή στις 13.45.

Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου 2016, πλην της αναμέτρησης Βέροιας-Πλατανιάς για το πρωτάθλημα Κ20, που ορίστηκε να διεξαχθεί στις 4 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Κ20

9η Αγωνιστική

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ο.Κ. ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 29 Οκτ 2016 10:45
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 29 Οκτ 2016 11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΦ 29 Οκτ 2016 11:30
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΝΙΚΗΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 29 Οκτ 2016 12:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 29 Οκτ 2016 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 29 Οκτ 2016 12:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ EMILEON 30 Οκτ 2016 14:00
ΒΕΡΟΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 04 Νοε 2016 10:00

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20

Θ. ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ. ΝΙΚ. ΙΣ. ΗΤΤ. ΓΚΟΛ +/-
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 6 18 6 0 0 17-4 13
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6 16 5 1 0 17-0 17
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 6 16 5 1 0 15-5 10
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 16 5 1 0 13-3 10
5. ΛΑΡΙΣΑ 6 8 2 2 2 10-9 1
6. ΠΑΟΚ 6 8 2 2 2 7-6 1
7. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 6 8 2 2 2 6-8 -2
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 6 8 2 2 2 7-11 -4
9. ΑΕΚ 6 7 2 1 3 8-14 -6
10. ΑΟΚ 6 6 2 3 2 6-7 -1
11. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ * 6 5 2 1 3 8-8 0
12. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 5 4 1 1 3 5-10 -5
13. ΞΑΝΘΗ 6 4 1 1 4 7-13 -6
14. ΒΕΡΟΙΑ 6 3 1 0 5 4-15 -11
15. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 5 2 0 2 3 3-7 -4
16. ΗΡΑΚΛΗΣ 6 0 0 0 6 2-15 -13

* Ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κ20 έχει -2 βαθμούς

Κ17

A’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 29 Οκτ 2016 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ 29 Οκτ 2016 10:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠ. 29 Οκτ 2016 15:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Γ.ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 30 Οκτ 2016 13:45
Βαθμολογία Όμιλος A’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 A.E.K. 6 15
2 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 5 10
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5 9
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 5 9
5 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 6 7
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 5
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 5 4
8 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ * 6 2

* Ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Κ17 έχει -2 βαθμούς

Κ17

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

7η Αγωνιστική – 1ος Γύρος

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ 29 Οκτ 2016 11:30
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΙΚΡΑΣ 29 Οκτ 2016 12:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΕΡΟΙΑ EMILEON 29 Οκτ 2016 16:00
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 30 Οκτ 2016 13:00
Βαθμολογία Όμιλος B’
# ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘ.
1 ΒΕΡΟΙΑ 6 15
2 Π.Α.Ο.Κ. 6 13
3 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 6 13
4 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 6 10
5 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 6 5
6 Α.Ο.Κ. 6 4
7 Α.Ε.Λ. 6 4
8 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 6 3

Comments are closed.