ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων

0

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ ΕΣΚΑΣΕ για την περίοδο 2017-18 και την 1η αγωνιστική ξεχωρίζουν οι αγώνες Σύλλας-Αρης Αμφίκλειας, ΑΓΕΧ-Μάκαρος και Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός.

Το μεγάλο ντέρμπι Άρη-Μαλεσίνας θα γίνει την 9η αγωνιστική.

1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΙΑΝΑΤΣ ΑΥΛΊΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

7η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

9η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

11η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις και στους δύο ομίλους ξεκινάει το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας που αναμένεται και φέτος να είναι ιδιαιτέρως αμφίρροπο.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.-ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΓΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ
ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΣΤ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

4Η Αγωνιστική

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

6η Αγωνιστική

ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

7η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΜΟΥΤΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ-ΜΩΛΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ-ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΩΛΟΣ-ΜΟΥΤΑ
ΑΝΑΓ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

 

3η Αγωνιστική

ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

4η Αγωνιστική

ΚΥΝΟΣ-ΜΟΥΤΑ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

6η Αγωνιστική

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΜΟΥΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

ΚΥΝΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

7η Αγωνιστική

ΜΟΥΤΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

Πηγή: eviabasket

Comments are closed.