H κλήρωση του 4ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής

0

Η κλήρωση του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Γ΄ Εθνικής 2017-2018 στον 4ο όμιλο.

4ος όμιλος (13 ομάδες)
ΕΠΣ Λάρισας (1): Αχιλλέας Φαρσάλων
ΕΠΣ Τρικάλων (1):  Διγενής Νεοχωρίου
ΕΠΣ Καρδίτσας (1): Α.Ο. Σελλάνων
ΕΠΣ Θεσσαλίας (5): Ολυμπιακός Βόλου, Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, Γ.Σ. Αλμυρού, Βόλος ΝΠΣ
ΕΠΣ Φθιώτιδας (1): Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΠΣ Ευρυτανίας (1): ΑΠΟΚ Βελούχι
ΕΠΣ Φωκίδας (1): Αστέρας Ιτέας
ΕΠΣ Βοιωτίας (2): Α.Ο. Θήβα, Αμβρυσσέας Διστόμου

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΑΟ Θήβα – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού- Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Θήβα- Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρού- Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Θήβα
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Θήβα- Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρού- Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΑΟ Θήβα- ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού- ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Θήβα- Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Θήβα
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Θήβα- Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Comments are closed.