Βοιωτία: Βαθμολογίες – Αποτελέσματα

0

Οι βαθμολογίες και τα αποτελέσματα στην α’ κατηγορία (3η αγωνιστική) και στη β’ κατηγορία (2η αγωνιστική) στη Βοιωτία είναι:

Α’ Κατηγορια

3η αγωνιστική

Ηρακλής – Ενωση Α.Σ.Α.             0-3
Κυπάρισσος – Κιθαιρώνας           0-1
Ολυμπιάδα – Δάφνη Ερ.               3-1.
Παρνασσός – Δήλεσι                     4-0
Παμβαγιακός – Απόλλων Ακρ.    1-3
Κόκκινο – Πανδαυλειακός            5-3
Παναλίαρτος – Μαυρομμάτι        2-1.
Ύπατου – Αρματηλάτης                4-0

Βαθμολογία

(σε 3 αγώνες) 

Ύπατο————————9-0——–9

Κιθαιρώνας—————–7-1——–9
Απόλλων——————–6-1——–9

ΠΑΟ Κοκκίνου————–9-6——–6

Ολυμπιάδα Οιν.————6-3——–6

Παναλίαρτος—————–4-3——–6

Ένωση Α.Σ.Α—————-5-2——–5

Παρνασσός——————6-3——–4

Δήλεσι————————-4-5——–4

Μαυρομμάτι——————3-5——–3

Παμβαγιακός—————–4-7——–3

Δάφνη Ερ.——————–4-8——–3

Ηρακλής Ασωπίας———-3-8———3

Αρματηλάτης——————2-8———0

Κυπάρισσος Αντίκυρας—–2-8——–0

Πανδαυλειακός—————5-11——-0

4η αγωνιστική
Κιθαιρώνας  – Ολυμπιάδα
Αρματηλάτης – Δάφνη
Παναλιαρτος – Παρνασσός
Απόλλων -Ύπατο
Μαυρομμάτι – Παμβαγιακός
Πανδαυλειακός – Κυπάρισσος
Δήλεσι – Ηρακλής

Β’ Κατηγορία

 1ος Ομιλος

2η  αγωνιστική

Ρήξη Λιβ. – Π.Α.Ο. Κυριακιου           2-0
Nίκη Λαφ. – Ορχομενός                    0-2
Ελικώνας Δομβ. – Πανγεωργικός     1-2

Κάστρο – Πήγασος                           3-2
Παύλο – Άσκρη                                 4-0
Ρεπό: Υψηλάντης

Βαθμολογία

(σε 2 αγώνες)
ΑΕ Ορχομενού———-9-1—–6

Πανγεωργικός————5-1—–6

Υψηλάντης*—————-7-2——3

Πήγασος——————-6-3——3

Ρήξη Λιβ.*——————-2-0——3

Π.Α.Ο. Κυριακίου——–3-3——3

Κάστρο———————4-5——3

Παύλο———————–4-4——3

Άσκρη———————–0-7——-0

Νίκη Λαφ.——————2-9——-0

Ελικώνας Δομβ.———-2-9——-0

* Έχουν 1 αγώνα

3η αγωνιστική
Ελικώνας – Παύλο
ΠΑΟΚυριακίου – Πήγασος
Πανγεωργικός – Νίκη Λαφ.
Άσκρη –  Κάστρο
Υψηλάντης – Ρήξη Λιβ.
Ρεπο: ΑΕ Ορχομενού

2ος όμιλος

2η αγωνιστική  
Πλαταιές – Ιωνικός Αστέρας     1-0
Χώστια – Επαμεινώνδας           0-3
Κεραυνός – Λεοντάρι                 1-1

Θεσπιακός – Δόξα Μουρ.          3-0
Πελοπίδας – Ελεώνας                3-1
Ελλοπιακός – Οινόφυτα             3-0

Βαθμολογία

(σε 2 αγώνες)

Ελλοπιακός————-8-2——-6

Θεσπιακός————–6-1——-6

Επαμεινώνδας———5-1——-6

Πλαταιές—————–2-1——-4

Πελοπίδας—————4-3——-3

Κεραυνός—————-3-3——–2

Λεοντάρι—————–1-1——–2

Ελεώνας——————3-5——–1

Δόξα———————-1-4——–1

Οινόφυτα—————–0-3——–1

Ιωνικός——————–2-6——–0

Χώστια——————–1-6——–0

3η αγωνιστική
Επαμεινώνδας – Θεσπιακός

Οινόφυτα – Πλαταιές
Κεραυνός – Ελλοπιακός
Δόξα Μ. – Ιωνικός Αστέρας
Λεοντάρι – Πελοπίδας
Ελεώνας – Χώστια

 

Comments are closed.