Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο στη Βοιωτία είναι:

Σάββατο 4/11/ 2017  ώρα  15.00

Α’ κατηγορία

7η αγωνιστική 

Ύπατου  – Παμβαγιακός 
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γεώργιος

Κιθαιρώνας – Μαυρομάτι
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Παρνασσός – Κόκκινο
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Καρβούνης Λουκάς

Απόλλων Ακραιφνίου – Πανδαυλειακός 
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα
Βοηθός: Β’: Λαμπροπουλου Σταυρούλα

Αρματηλάτης  – Ένωση
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Κατσιφής Χρήστος
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Ολυμπιάδα  – Δήλεσι (Γήπεδο Σχηματαρίου)
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος
Βοηθός: Β’: Ζώης Ευάγγελος

Δάφνη Ερυθρών – Παναλίαρτος 
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Τσιακαμκούδης Χριστόδουλος

Αντίκυρας Κυπάρισσος – Ηρακλής  (Γήπεδο Ασπρων Σπιτιών)
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Β’ κατηγορία – 4η αγωνιστική

Α’ όμιλος
Νίκη Λαφυστίου  – Παύλο (Γήπεδο Αγ. Γεωργίου)
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Β’ όμιλος
Επαμεινώνδας – Δόξα Μουρικίου  (Γήπεδο Ελλοπίας)
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Πλαταιές – Κεραυνός Αγ. Θωμά
Διαιτητής: Φίλος Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Κυριακή, 05 Νοεμβρίου 2017  ώρα  15.00

Β’ κατηγορία – 4η αγωνιστική

Α’ όμιλος
Υψηλάντης  – Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης

Ρήξη Λιβαδειάς  – Ορχομενός
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Πήγασος  – Άσκρης 
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: (;)

Κάστρου – Ελικώνας 
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πιτσουνης Αντώνης

Β’ όμιλος
Χώστια – Λεοντάρι
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Πελοπίδας – Ελλοπιακός (Γήπεδο Ύπατου)
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Θεσπιακός – Ελεώνας 
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Ιωνικός Αστέρας – Οινοφύτων (Γήπεδο Νεοχωρακίου)
Διαιτητής: Σοφός Νίκος
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Comments are closed.