Κ-17: «Τεράστιοι» οι μικροί. 1-0 την Α.Ε.Κ.

0
Με γκολ του Σταμάτη Τζάνου στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων η ομάδα Κ-17 πήρε τεράστια νίκη 1-0 επί της Α.Ε.Κ. παίρνοντας παράλληλα και τους πρώτους βαθμούς στο πρωτάθλημα που σίγουρα θα δώσουν άλλη ώθηση στην ομάδα του Βαγγέλη Λέντα για τη συνέχεια.
Να πούμε ότι ο Τζάνος αποδείχθηκε και η χρυσή αλλαγή αφού μπήκε στο 89* και τέσσερα λεπτά αργότερα πέτυχε το νικητήριο γκολ.
 Οι νεαροί παίκτες πραγματοποίησαν εξαιρετική εμφάνιση, έχασαν ευκαιρίες για να πάρουν νωρίτερα τη νίκη, δεν απειλήθηκαν ιδιαίτερα από τον αντίπαλο και έστω στις καθυστερήσεις πήραν αυτό που δικαιούνταν.
  1. Κωνσταντινόπουλος Παναγιώτης 2. Σαχίνης Δημήτρης 3. Σκλαβούνος Νεκτάριος 4. Γερακιός Γεώργιος 5. Μολές Ευάγγελος 6. Νικολάου Γεώργιος 7. Κακός Αποστόλης (75’ Λυμπέρης Νίκος) 8. Τσάπρας Τριαντάφυλλος 9. Λέτης Παναγιώτης (83’ Κατσικαλάκης Ιωάννης) 10. Τσώκος Νίκος (89’ Τζάνος) 11. Κασμάς Στυλιανός