Βοιωτία: Ο Μιχαηλίδης στο Ακραίφνιο… Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Ο Γιώργος Μιχαηλίδης ορίστηκε να διευθύνει το παραδοσιακό ντέρμπι στο Ακραίφνιο ανάμεσα σε Απόλλωνα και Π.Α.Ο. Κοκκίνου. Βηθοί του θα είναι ο Βασίλης Παγούρας και ο Δημήτρης Φίλος. Τον αγώνα του πρωτοπόρου Υπάτου στη Δαύλεια θα διευθύνει ο Δημήτρης Ψυχούλας…
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στη Βοιωτία:

Α’ κατηγορία
11η αγωνιστική

Σάββατο, 02 Δεκεμβρίου 2017
15:00’
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Κόκκινου Π.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Φίλος Δημήτρης

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης

Δηλεσίου Α.Ε. – Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Ύπατου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Ένωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Παμβαγιακός Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Διστόμου
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας

Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Τέντζος Ευάγγελος
Βοηθός: Β’: Κατσιφής Χρήστος

Μαυροματίου Α.Ο. – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκης Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Ολυμπιάδα Γ.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Β’ κατηγορία
Α’ όμιλος
8η αγωνιστική

Σάββατο, 02 Δεκεμβρίου 2017
15:00’
Ορχομενού Α.Ε. – Παύλου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Γιώργος

Κυριακή, 03 Δεκεμβρίου 2017
15:00’
Πανγεωργικός Α.Ε. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεώργιου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης

Ελικώνας Δομβραινας Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Υψηλάντης Α.Ο. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Πήγασος Α.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιας Αννας
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

– Ρεπό: Άσκρης Α.Ο.

Β’ όμιλος
8η αγωνιστική

Κυριακή, 03 Δεκεμβρίου 2017
15:00’
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Θεσπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Γιώργος

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος;
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας

Λεονταρίου Α.Σ. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκης Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Κεραυνός Αγ. Θωμά Α.Ο. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Θωμά
Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος
Βοηθός: Α’: Πιτσούνης Αντώνης
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Χωστίων Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Ζώης Ευάγγελος

Πηγή: starsports

Comments are closed.