Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-29/12)

0

Ανακοινώθηκε από την ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα των αγώνων για τα τοπικά πρωταθλήματα για το επόμενο Σαββατοκύριακο αλλά και για τις ημέρες των εορτών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΧΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ

16:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

14:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

Πηγή: eviabasket

Comments are closed.