Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Τον αγώνα που θα γίνει στο δημοτικό γήπεδο του Κόκκινου και στον οποίο η ομάδα του Π.Α.Ο. Κόκκινου θα υποδεχθεί την πρωτοπόρο του βαθμολογικού πίνακα, την ομάδα του Α.Ο. Υπάτου, ορίστηκε να διευθύνει ο Κώστας Βασιληάς (φωτο) με βοηθούς τον Γιάννη Τσώνη και τον Δημήτρη Μυλωνάκη.

Τον αγώνα που θα γίνει στο δημοτικό στάδιο του Σχηματαρίου (τελικά) και στον οποίο θα αναμετρηθούν η ομάδα της Α.Ε. Δηλεσίου με την δεύτερη τηςε βαθμολογίας, την ομάδα του Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” Καπαρελίου ορίστηκε να διευθύνει ο Γιώργος Μιχαηλίδης (Football League) με βοηθούς τον Χρήστο Κατσιφη και τον Νίκο Καμαριώτη.

Οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν από τα μέλη της επιτροπής ορισμού διαιτητών της Ε.Π.Σ.Β. για να διευθύνουν τις συναντήσεις αυτές είναι:

Α’ κατηγορία 2017-2018
15η αγωνιστική (τελευταία α’ γύρου)
Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018
15:00’

Δηλεσίου Α.Ε. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου (!)
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κατσιφης Χρήστος
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Ηρακλής Α.Ο. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Κόκκινου Π.Α.Ο. – Ύπατου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Βασιληάς Κωνσταντίνος
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Στάδιο Ασπρων Σπιτιών (!)
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Παμβαγιακός Α.Σ. – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Τέντζος Ευάγγελος
Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Ολυμπιάδα Γ.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Β’:Κώνστας Βασίλης

Μαυροματίου Α.Ο. – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Β’ κατηγορία 2017-2018

1ος όμιλος
12η αγωνιστική (πρώτη β’ γύρου)
Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Υψηλάντης Α.Ο.
Γήπεδο: Α.Κ. Ε.Π.Σ. Βοιωτίας (Αγιος Σπυρίδωνας) (!)
Διαιτητής: Τσαγανού Δήμητρα (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπουλου Σταυρουλα
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018
15:00
Α.Ο. Κάστρου – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Παύλου Α.Ο. – Πήγασος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Παύλου
Διαιτητής: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Λέτσας Γιώργος

Πανγεωργικός Α.Ε. – Άσκρης Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Διαιτητής: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κωνσταντίνος
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

– Ρεπό: Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.

2ος όμιλος
12η αγωνιστική (πρώτη β’ γύρου)
Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Χωστίων Α.Σ. – Θεσπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Καρρης Παναγιώτης
Βοηθός: Β’:Πούλος Κώστας Οδυσσέας

Πλαταιών Α.Ο. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’:Ζώης Ευάγγελος

Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Επαμεινώνδας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Υπατου
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Πιτσούνης Αντώνης
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Κεραυνός Αγιου Θωμά Α.Ο. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Ελλοπιακός Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Λεονταρίου Α.Σ.  – Οινοφύτων Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια
Πηγή: starsports

Comments are closed.