Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τούς διευθύνουν:

Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Κόκκινου Π.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Δηλεσίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό Διστόμου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)

Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Τέντζος Βαγγέλης
Βοηθός: Β’: Κατσιφής Χρήστος

Ολυμπιάδα Γ.Σ. – Παμβαγιακός Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Λαμπροπουλου Σταυρουλα
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Ύπατου Α.Ο. – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαριά – Αγγελική

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Μαυροματίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος
13η αγωνιστική
Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018
15:00
Άσκρης Α.Ο. – Παύλου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

Ορχομενού Α.Ε. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (2η κατηγορία)
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Λαμπροπουλου Σταυρουλα

Πήγασος Α.Ο. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Πανγεωργικός Α.Ε. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Διαιτητής: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3η κατηγορία)
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (3η κατηγορία)

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

– Ρεπό: Υψηλάντης Α.Ο.

2ος όμιλος
13η αγωνιστική
Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Λεονταρίου Α.Σ. – Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018
15:00’
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Θεσπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2η κατηγορία)
Βοηθός: Β’: Ζώης Βαγγέλης

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2η κατηγορία)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Χωστίων Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Πηγή: starsports

Comments are closed.