Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του διημέρου ανά κατηγορία καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

Α’ κατηγορία
Σάββατο, 03 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Κόκκινου Π.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Δηλεσίου Α.Ε. – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Μαυροματίου Α.Ο. – Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Ζώης Ευάγγελος

Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Ύπατου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Παμβαγιακός Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Ένωση Άσπρων Σπιτιών/Αντίκυρα – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Ολυμπιάδα Γ.Σ
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Β’ κατηγορία
1ος όμιλος

Κυριακή, 04 Φεβρουαρίου 2018
14:00’
Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Υψηλάντης Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)

Άσκρης Α.Ο. – Πήγασος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Πούλος Κώστας
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

Παύλου Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Παύλου
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Δελής Δήμήτρης

Ορχομενού Α.Ε. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

– Ρεπό: Πανγεωργικός Α.Ε.

2ος όμιλος
Σάββατο, 03 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Επαμεινώνδας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Κεραυνός Αγ. Θωμά Α.Ο. – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Θωμά
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Κυριακή, 04 Φεβρουαρίου 2018
14:00’
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Ζώης Βαγγέλης

Ελλοπιακός Α.Ο. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Λεονταρίου Α.Σ. – Χωστίων Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

– Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Θεσπιακός Α.Ο. (Δεν έχει ορισθεί).

Πηγή: starsports

Comments are closed.