Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-12/2)

0

Φουλ αγωνιστική δράση τις επόμενες μέρες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με το ενδιαφέρον να επικεντρώνεται πλέον και στη β’ φάση των πρωταθλημάτων υποδομής.

ΠΕΜΠΤΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:30 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

17:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

12:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΧΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

16:15 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Πηγή: eviabasket

Comments are closed.