Ο Φάνης Φλώτσιος στον Υψηλάντη. Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Το «ντέρμπι κορυφής» του Α’ όμιλου της Β’ κατηγορίας Α.Ο. Υψηλάντη – Α.Ε. Ορχομενού, που θα γίνει στο δημοτικό γήπεδο του Υψηλάντη, ορίστηκε να το διευθύνει ο Θεοφάνης Φλώτσιος με βοηθούς τον Νίκο Καμαριώτη και τον Κώστα Γεωργαντά.

Το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για να τους διευθύνουν είναι:

Α’ κατηγορία
19η αγωνιστική

Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Κόκκινου Π.Α.Ο. – Ένωση Άσπρων Σπιτιών/Αντίκυρα
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητές: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Ολυμπιάδα Γ.Σ. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητές: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Ηρακλής Α.Ο. – Δηλεσίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Διαιτητές: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος (3ης κατηγορίας)

Ύπατου Α.Ο. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Διαιτητές: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητές: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Αντίκυρας Κυπαρισσος Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητές: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Παμβαγιακός Α.Σ. – Μαυροματίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητές: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητές: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Β’ κατηγορία 2017 – 2018
1ος όμιλος
16η αγωνιστική

Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Άσκρης Α.Ο. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: (Δεν έχει ορισθεί)

Υψηλάντης Α.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κωνσταντίνος

Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκης Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κάστρου Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας – Οδυσσέας

Πήγασος Α.Ο. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

– Ρεπό: Παύλου Α.Ο.

2ος όμιλος
16η αγωνιστική

Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Πλαταιών Α.Ο. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018
15:00’
Θεσπιακός Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριοστόδουλος
Βοηθός: Α’: Ζώης Ευάγγελος
Βοηθός: Β’: Κατσιφής Χρήστος

Χωστίων Α.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Πηγή: starsports

Comments are closed.