Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/3)

0

Με πλήρη αγωνιστική δράση το πρόγραμμα του επόμενου Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες της ΕΣΚΑΣΕ και με τον πρώτο τελικό για φέτος, στην κατηγορία των νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΚΑΔΜΟΣ

19:00 Κλειστό Μαντουδίου Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:30 Κλειστό Αλιάρτου ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκης ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

13:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Πηγή: eviabasket

Comments are closed.