Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

Α’ κατηγορία
21η αγωνιστική
Σάββατο, 03 Μαρτίου 2018
15:00’
Ολυμπιάδα Γ.Σ. – Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. – Δηλεσίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καρβούνης Λουκάς

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Υπατου Α.Ο. – Παναλίαρτος Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κωνσταντίνος
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Παμβαγιακός Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Μπατσιάκος Λουκάς
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Κόκκινου Π.Α.Ο. – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Μαυροματίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)

15:30’
Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)

Β’ κατηγορία
Α’ όμιλος

18η αγωνιστική
Σάββατο, 03 Μαρτίου 2018
15:30’
Υψηλάντης Α.Ο. – Παύλου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κυριακή, 04 Μαρτίου 2018
14:30’
Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Ορχομενού Α.Ε. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Άσκρης Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Πουλαδάκης Παναγιώτης
Βοηθός: Β’: Πούλος Γιώργος

Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεώργιου
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: (Δεν έχει ορισθεί)
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

– Ρεπό: Πήγασος Α.Ο.

Β’ όμιλος
18η αγωνιστική
Κυριακή, 04 Μαρτίου 2018
14:30’
Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Λεονταρίου Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κωνσταντίνος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Θεσπιακός Α.Ο. – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)

Κεραυνός Αγ. Θωμά Α.Ο. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Θωμά
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Ζώης Ευάγγελος

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Χωστίων Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Πηγή: starsports

Comments are closed.