Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για να τους διευθύνουν:

(Σάββατο, 10 Μαρτίου 2018, 15:30’)

Παμβαγιακός Α.Σ. – Ύπατου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Μαυροματίου Α.Ο. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Κόκκινου Π.Α.Ο. – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Δηλεσίου Α.Ε. – Ολυμπιάδα Γ.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκης Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Ηρακλής Α.Ο. – Αντίκυρας Κυπαρισσός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018

15:30’

Παύλου Α.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.

Γήπεδο: Δημοτικό Παύλου

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

 Κάστρου Α.Ο. – Υψηλάντης Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρο

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Μπατσιάκος Λουκάς

Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

 Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Πανγεωργικός Α.Ε.

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πολυταρχου Γιώργος

 Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Πήγασος Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας

Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια

Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

16:00’

Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.

Γήπεδο: Α.Κ. Ε.Π.Σ.Β. – Αγ. Σπυρίδωνα

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας Οδυσσέας

 – Ρεπό: Άσκρης Α.Ο.

Β’ όμιλος 

(Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018, 15:30’)

 Πλαταιών Α.Ο. – Επαμεινώνδας Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών

Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (Football League)

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κωνσταντίνος

 Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ζώης Ευάγγελος

Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

 Ελλοπιακός Α.Ο. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας

Βοηθός: Β’: Μισαι Δ

 Θεσπιακός Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Κουρτης

 Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Υπατου

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Λαμπροπουλου Σταυρούλα

Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

 Χωστίων Α.Σ. – Οινοφύτων Π.Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας

Διαιτητής: Σοφός Νίκος (Football League βοηθός)

Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης

Βοηθός: Β’: Βοσνακος Δημήτρης

Πηγή: starsports

Comments are closed.