Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές (β’ κατηγορία)

0

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για να τους διευθύνουν (Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018, 15:30’) είναι:

Α’ όμιλος

 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Γήπεδο: Α.Κ. Ε.Π.Σ.Β., Αγ. Σπυρίδωνα (!)

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

Πανγεωργικός Α.Ε. – Παύλου Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Διαιτητής: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς

Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Β’: Πολυτάρχου Γιώργος

Υψηλάντης Α.Ο. – Πήγασος Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας Οδυσσέας

Ορχομενού Α.Ε. – Κάστρου Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Άσκρης Α.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης

Διαιτητής: Σοφός Νίκος

Βοηθός: Α’: Βοσνάκος Μάριος

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

– Ρεπό: Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο.

Β’ όμιλος

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Θεσπιακός Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων

Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Α’: Ζώης Ευάγγελος

Βοηθός: Β’: Μισαι Δ

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Πλαταιών Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας

Βοηθός: Β’: Πιτσουνης Αντώνης

Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου

Διαιτητής: Θάνος Χρήστος

Βοηθός: Α’: Κουρτης

Βοηθός: Β’: Βοσνακος Μαριος

Λεονταρίου Α.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών

Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος

Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας

Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Διαιτητής: Τσαγανού Δήμητρα

Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Κεραυνός Αγ. Θωμά Α.Ο. – Χωστίων Α.Σ.

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

Πηγή: starsports

Comments are closed.