Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες:

Α’ κατηγορία 2017-2018
26η αγωνιστική 
Σάββατο, 14 Απριλίου 2018
15:00’
Παμβαγιακός Α.Σ. – Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Λέτσας Γιώργος

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Δηλεσίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Ολυμπιάδα Γ.Σ. – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Οινοφύτων
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα
Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Κόκκινου Π.Α.Ο. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης Γιώργος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κώστας

Ύπατου Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Υπάτου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Ηρακλής Α.Ο. – Μαυροματίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκης Δημήτρης

Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο
Γήπεδο: στάδιο Ασπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (3ης κατηγορίας)

Β’ κατηγορία 2017-2018
Α’ όμιλος
21η αγωνιστική
Κυριακή, 15 Απριλίου 2018
17:00’
Πήγασος Α.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιας Αννας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Παύλου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Πουλαδάκης Παναγιώτης

Κάστρου Α.Ο. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Διαιτητής: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πολυταρχου Γιώργος

Υψηλάντης Α.Ο. – Άσκρης Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεώργιου
Διαιτητής: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας Οδυσσέας

– Ρεπό: Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.

Β’ όμιλος 
21η αγωνιστική 
Σάββατο, 14 Απριλίου 2018
15:00’
Πλαταιών Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Βοσνακος Μαριος
Βοηθός: Β’: Πιτσουνης Αντώνης

Κυριακή, 15 Απριλίου 2018
17:00’
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Β’: Κουρτης

Θεσπιακός Α.Ο. – Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (2ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (3ης κατηγορίας)

Χωστίων Α.Σ. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Οινοφύτων Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Ζωης Ευάγγελος
Βοηθός: Β’: Μισαι Δ

Πηγή: starsports

Comments are closed.