Φιλική ανατροπή… Ο Παναλίαρτος 2-1 την Α.Ε.Ο.

0

Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στον Ορχομενό ο Παναλίαρτος με ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο κέρδισε 2-1 την Α.Ε.Ο. σε ένα παιχνίδι όπου οι δυο ομάδες είχαν από ένα καλό ημίχρονο.

Στο πρώτο μέρος οι γηπεδούχοι του Χρήστου Θεοχάρη ήταν καλύτεροι, προηγήθηκαν 1-0 με γκολ του Χρήστου και έχασαν αρκετές ευκαιρίες για να πετύχουν κι άλλο γκολ.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι του Άγγελου Κυριάκου ανέβασαν ρυθμούς, ήταν καλύτεροι και κατάφεραν με δυο γκολ των Τσανούλα και Καραμπετιάν να πάρουν τη νίκη με 2-1.

Εν τω μεταξύ η ομάδα της Αλιάρτου ανακοίνωσε δυο ακόμη μετγραφές που σίγουρα ανεβάζουν το ποιοτικό επίπεδο της ομάδας και την φέρνουν και ως υποψήφια πρωταγωνίστρια.

39910888_1794919027293257_8230269400658214912_n

Συγκεκριμένα:

Ανακοίνωση 1παν1

Ο Παναλίαρτος βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει και επίσημα την έναρξη της συνεργασίας του με τον Νίκο Μεμινάι! Ο Νίκος στο παρελθόν έχει αγωνιστεί με τις φανέλες του Υπάτου και του Λεβαδειακού, ενώ η περσινή σεζόν τον βρήκε στην Ολυμπιάδα Οινοφύτων, εκεί όπου έκανε μια εξαιρετική χρονιά, πετυχαίνοντας 15 γκολ! Καλοσωρίζουμε τον Νίκο στην οικογένεια του Παναλιάρτου και του ευχόμαστε υγεία και μια παραγωγική σεζόν!

πανΑνακοίνωση 2

O Παναλίαρτος βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει και επίσημα τη συμφωνία του με τον Τάσο Παπακωνσταντίνου! Ο δυναμικός μέσος ξεκίνησε από τον Πανιώνιο, έχοντας πάρει πρωτάθλημα με τους ερασιτέχνες στη Σούπερ Λιγκ. Εχει μεγάλη εμπειρία από πρωταθλήματα μεγαλύτερων κατηγοριών, καθώς έχει αγωνιστεί μέχρι και Β’ Εθνική!

Αναλυτικά οι ομάδες στις οποίες έχει παίξει: Εθνικός Καλαμπάκας (Δ’ Εθνική), Κόρινθο (Δ’ Εθνική, πρωταθλητής), Χαλκίδα (Δ’ Εθνική και Γ’ Εθνική), Αίαντα Σαλαμίνας (Γ’ Εθνική), Μανδραϊκό (Γ’ Εθνική), Γλυφάδα (Γ’ Εθνική), Χανιά (Β’ Εθνική), Αγία Παρασκευή (Α’ Αθηνών), ενώ η περσινή χρονιά τον βρήκε στην ομάδα της Αράχωβας.

Καλοσορίζουμε τον Τάσο στην οικογένεια του Παναλιάρτου και του ευχόμαστε μια χρονιά με υγεία και γεμάτη επιτυχίες!