Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

0

Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

1η (30/09/2018) αγωνιστική 14η (13/01/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός
Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα
Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η (07/10/2018) αγωνιστική 15η (20/01/2019)
Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η (14/10/2018) αγωνιστική 16η (27/01/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας
Πάμισος-Μανδραϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η (21/10/2018) αγωνιστική 17η (03/02/2019)
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η (27/10/2018) αγωνιστική 18η (10/02/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός
Παναργειακός-Παναρκαδικός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η (04/11/2018) αγωνιστική 19η (17/02/2019)
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας
Πάμισος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός
Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος
Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η (11/11/2018) αγωνιστική 20ή (24/02/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η (18/11/2018) αγωνιστική 21η (03/03/2019)
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Πάμισος-Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η (25/11/2018) αγωνιστική 22η (17/03/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός
Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Πάμισος
ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η (02/12/2018) αγωνιστική 23η (24/03/2019)
Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η (09/12/2018) αγωνιστική 24η (31/03/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας
ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η (16/12/2018) αγωνιστική 25η (07/04/2019)
Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου
Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός
Παναργειακός-Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος
Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η (06/01/2018) αγωνιστική 26η (14/04/2019)
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου
Παναρκαδικός-Καλαμάτα
Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου
ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος
Πάμισος-Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Comments are closed.