Βοιωτία: Τονίδης στα Οινόφυτα, Αλαφογιάννης στη… Δαύλεια

0

Ο Δημήτρης Τονίδης ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι στα Οινόφυτα ανάμεσα στην Ολυμπιάδα με τον Κιθαιρώνα ενώ ο Λουκάς Αλαφογιάννης ορίστηκε στο άλλο ντέρμπι της Ένωσης με τον Παναλίαρτο στη Δαύλεια. Τον αγώνα της Α.Ε.Ο. με τον Υψηλάντη στην Άσκρη ορίστηκε να διευθύνει ο Στέφανος Ξηρογιάννης.

Ξηρογιάννης, Παγούρας, Σοφός

Θήβα” – Πλαταιές (15.00)
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Ολυμπιάδα  – Κιθαιρώνας
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης

Αρματηλάτης– Κόκκινο
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Υψηλάντης – Ορχομενός (Γήπεδο Άσκρης)
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς
Βοηθός: Β’: Χατζής θανάσης

Ένωση – Παναλίαρτος (Γήπεδο Δαύλειας)
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Δήλεσι – Κυπάρισσoς (Γήπεδο Σχηματαρίου)
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Παρνασσός – Μαυρομμάτι
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Απόλλων – Κεραυνός 
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Β’ κατηγορία 

Β’ όμιλος
2η αγωνιστική

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Α.Ο. Μελισσοχωρίου (15.00)
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 16:00’

Β’ κατηγορία 

2η αγωνιστική

Α’ όμιλος
Παμβαγιακός Α.Σ. – Νέος ΠΑΟ Κυριακίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Άσκρης Α.Ο. – Πήγασος Α.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Πανγεωργικός Α.Ε. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κάστρου Α.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. (Γήπεδο Κόκκινου)
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Χατζής θανάσης

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Χωστίων Α.Σ.
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαδημητρόπουλος Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Β’ όμιλος
Ηρακλής Α.Ο. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Ελλοπιακός Α.Ο. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Β’: Κουρτης Βασίλης

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Διαιτητής: Κώστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Λάμπρος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος
Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου – Σκούρτων Α.Ε.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Comments are closed.