ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου, με αγώνες στις κατηγορίες Ανδρών Α’ & Β’ αλλά και στα τμήματα παίδων-εφήβων-κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές μετά τον ορισμό που έγινε το βράδυ της Πέμπτης:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Τσάλλας-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Πετσεπές-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Τσάλλας-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Πετσεπές-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Παναγιώτου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σοφόπουλος-Χαλδούπης)

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κωτσακόπουλος-Γκίκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αποστόλου-Καλαπόδης)

19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Γερονικολός-Καρβούνης)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κωτσακόπουλος-Γκίκας)

Comments are closed.