Βοιωτία: Ώρα κυπέλλου…

0

Ο Βασίλης Παγούρας ορίστηκε να διευθύνει την συνάντηση που θα διεξαχθεί στο γήπεδο τού Δημοτικού σταδίου Ερυθρών, όπου η ομάδα της Δάφνης”  θα υποδεχθεί τον Αμβρυσσέα.
Ο Κώστας Βασιληάς ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα που θα γίνει στο Δημοτικό Στάδιο  Θήβας , όπου η νεανική ομάδα του Α.Ο. Θήβα” θα υποδεχθεί (και πάλι) την ομάδα του Α.Ο. Υπάτου, σαν επανάληψη του Super Cup.

Στον γύρο αυτό θυμίζουμε ότι συμμετέχουν 24 ομάδες καθώς σε αυτή την φάση μπαίνουν και οι δυο (2) ομάδες της Γ’ Εθνικής καθώς και οι δεκαέξι (16) της Α’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Β.
Από τους δώδεκα (12) αγώνες του προγράμματος οι δέκα (10) έχουν οριστεί να διεξαχθούν την Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου ενώ οι δυο (2) έχουν οριστεί να διεξαχθούν μια εβδομάδα αργότερα, την Τετάρτη, 7 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Κύπελλο Ε.Π.Σ. Βοιωτίας 2018-2019
3ος Γύρος

Τετάρτη, 31 Οκτωβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Κόκκινου Π.Α.Ο. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Κούρτης Βασίλης

Παμβαγιακός Α.Σ. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Α.Ο. “Η θήβα” – Α.Ο. Υπάτου
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Πλαταιών Α.Ο. – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Ολυμπιάδα Γ.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος

Αρματηλάτης Γ.Α.Ο. – Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

16:00’
Υψηλάντης Α.Ο. – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Κορακιανίτης Νίκος

17:00’
Δηλεσίου Α.Ε. – Κεραυνός Αγ.Θωμά Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου (“Ευάγγελος Δεπάστας”)
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

Τετάρτη, 07 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Ένωση Ασπρα Σπίτια / Αντίκυρα – Ορχομενού Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Μαυροματίου Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.

Πηγή: starsports

Comments are closed.