Βοιωτία: Ο Τονίδης στην Αντίκυρα

0

Ο Δημήτρης Τονίδης ορίστηκε να διευθύνει το μεγάλο τοπικό ντέρμπι της Αντίκυρας ανάμεσα στον γηπεδούχο Κυπάρισσο και την πρωτοπόρο ομάδα της Ένωσης Άσπρων Σπιτιών Αντίκυρας.

Αναλυτικά:

Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
Α’ κατηγορία 2018-2019
7η αγωνιστική

Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας
Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” – “ Ένωση” Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Α.Ε. Ορχομενού – Α.Ο. “Η Θήβα”
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”»
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών (!)
Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (Α’ κατηγορία γυναικών)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” – Α.Ο. Μαυροματίου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά (!)
Γ.Σ. “Ολυμπιάς” Οινοφύτων – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
4η αγωνιστική

Κυριακή, 04 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Α.Ο. “Ελικών” Δομβραίνας – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Α.Ο. Άσκρης – Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός”
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς – Α.Σ. Λεονταρίου
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Α.Σ. “Παμβαγιακός” – Α.Ε. Πανγεωργικός
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Α.Ο. “Πήγασος” – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρο
Α.Ο. Κάστρου – Α.Σ. Χωστίων
Διαιτητής: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Β’ όμιλος
4η αγωνιστική

Σάββατο, 03 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας” 2005
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Κυριακή, 04 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Π.Α.Σ. Οινοφύτων – Α.Ο. “Επαμεινώνδας” Λεύκτρων
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Αλέξανδρος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Α.Ο. “Ηρακλής” – Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Β’: Κούρτης Βασίλης

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Α.Ο. “Ελλοπιακός” – Α.Σ. “Πελοπίδας 2004”
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Ε. Σκούρτων
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Πηγή: starsports

Comments are closed.