Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διεθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν το προσεχές Σ/Κ, 10-11/11.

Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
Α’ κατηγορία 2018-2019
8η αγωνιστική
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Α.Ο. Κεραυνός Αγ. Θωμά – Κόκκινου Π.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (3ης κατηγορίας)

Μαυροματίου Α.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Α.Ο. “Η Θήβα” – Δηλεσίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Υψηλάντης Α.Ο.
Γήπεδο: Στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Ολυμπιάδα Γ.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Παρνασσός Α.Σ.Α. – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
5η αγωνιστική
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00’

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Πήγασος Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Λεονταρίου Α.Σ. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Πανγεωργικός Α.Ε. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Παμβαγιακός Α.Σ. – Άσκρης Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Χωστίων Α.Σ. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Β’ όμιλος
5η αγωνιστική
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00’

Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Πιτσούνης Αντώνης
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00’

Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Α.Ο. Ηρακλής Ασωπίας
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Σκούρτων Α.Ε. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Α’: Κουρτης Βασίλης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Διαιτητής: Γεωργαντας Κώστας
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Μελισσοχώρι
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Διαιτητής: Τσαγανού Δήμητρα (Διεθνής – 3η κατηγορία)
Βοηθός: Α’: Φλώτσος Αλέξανδρος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Συγκέντρωση Διαιτητών- Παρατηρητών
Την Δευτέρα, 12/11 (18:30′), στο συνεδριακό κέντρο των αθλητικών εγκαταστάσεων της Ε.Π.Σ.Β., στον Άγιο Σπυρίδωνα, θα πραγματοποιηθεί συγκέντρωση των Διαιτητών και των Παρατηρητών της δύναμης της επιτροπής διαιτησίας της ενωσης, στην οποία καλούνται όλοι οι διαιτητές και οι παρατηρητές να δώσουν το «παρών».

Πηγή: starsports

Comments are closed.