Βοιωτία: Αποτελέσματα – Βαθμολογίες

0

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε α’ και β’ κατηγορία Βοιωτίας είναι:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

8η αγωνιστική

Κεραυνός – Κόκκινο  1-0

Μαυρομμάτι – Ορχομενός    1-0

Θήβα – Δήλεσι   3-1

Ένωση – Υψηλάντης   2-0

Παναλίαρτος – Κυπάρισσος  2-0

Κιθαιρώνας – Πλαταιές  2-0

Απόλλων – Ολυμπιάδα   0-2

Παρνασσός – Αρματηλάτης  1-1

 Η βαθμολογία

(σε 8 αγώνες)

Ένωση——————–15-3———–24

——————————————————

Κιθαιρώνας————–25-4———–22

Ολυμπιάδα————–15-4————17

Ορχομενός—————18-6———-15

Κεραυνός—————-13-11———–15

——————————————————-

Παρνασσός—————9-7———–14

Παναλίαρτος————11-8————-13

Μαυρομμάτι————–5-14———-10

Κόκκινο——————–8-10————-9

Θήβα———————11-14———–9

Υψηλάντης—————-6-16————9

——————————————————-

Κυπάρισσος————–7-14————7

Δήλεσι———————4-11————–7

Απόλλων——————7-14————6

Αρματηλάτης————-8-15————5

——————————————————–

Πλαταιές——————-2-13————-1

9η αγωνιστική

Ολυμπιάδα – Ένωση

Ορχομενός – Κιθαιρώνας

Αρματηλάτης – Θήβα

Πλαταιές – Κόκκινο

Απόλλων – Παρνασσός

Υψηλάντης – Παναλίαρτος

Δήλεσι – Μαυρομμάτι

Κυπάρισσος – Κεραυνός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

α’ όμιλος

5η αγωνιστική

Πανδαυλειακός – Πήγασος  2-0

Λεοντάρι – Νίκη Λαφ.  2-0

Πανγεωργικός – Κάστρο  1-1

Παμβαγιακός – Άσκρη  7-4

Χώστια – Ελικώνας  0-3

Π.Α.Ο.Κ. – Ρήξη  8-0

Βαθμολογία

(σε 5 αγώνες)

 Παμβαγιακός————20-5—15

Πανδαυλειακός———12-6—11

——————————————–

Ελικώνας—————–14-6—-10

Λεοντάρι——————-8-3—–10

Π.Α.Ο.Κ.—————–17-11—-9

Πανγεωργικός———–5-3——-8

Κάστρο——————–7-7——-8

Νίκη Λαφ.—————–6-9——6

Άσκρη——————–13-16——4

Πήγασος——————-2-7——3

Χώστια———————3-12——-1

Ρήξη————————1-23——-0

6η αγωνιστική

Πήγασος – Παμβαγιακός

Νίκη – Πανδαυλειακός

Π.Α.Ο.Κ. – Λεοντάρι

Ελικώνας – Πανγεωργικός

Άσκρη – Κάστρο

Ρήξη – Χώστια

 β’ όμιλος

5η αγωνιστική

Αναγέννηση Σχ. – Δάφνη Ερ.  1-3

Οινόφυτα – Ηρακλής  1-1

Σκούρτα – Ελλοπιακός  3-3

Επαμεινώνδας – Ελεώνας  3-0

Δόξα – Ιωνικός   0-6

Πελοπίδας – Μελισσοχώρι  3-0

Βαθμολογία

(σε 5 αγώνες)

Σκούρτα————–15-6—–13

Δάφνη  Ερ.———–11-4—–13

—————————————–

Επαμεινώνδας——12-5——11

Ελλοπιακός———–9-6——11

Ηρακλής—————8-5——10

Πελοπίδας———–12-7——-8

Μελισσοχώρι———4-6——–7

Ιωνικός—————-10-8——–4

Οινόφυτα—————7-12——2

Ελεώνας—————3-12———2

Δόξα Μουρ.————2-12——–1

Αναγέννηση Σχ.——3-13——-0

6η αγωνιστική

Ελλοπιακός – Επαμεινώνδας

Ιωνικός – Αναγέννηση

Πελοπίδας – Δόξα

Ηρακλής – Ελεώνας

Δάφνη – Οινόφυτα

Μελισσοχώρι – Σκούρτα

Comments are closed.