Βοιωτία: Αποτελέσματα – Βαθμολογίες

0

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε α’ και β’ κατηγορία Βοιωτίας είναι:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9η αγωνιστική

Ολυμπιάδα – Ένωση   3-1

Ορχομενός – Κιθαιρώνας  0-1

Αρματηλάτης – Θήβα   4-3

Πλαταιές – Κόκκινο  1-4

Απόλλων – Παρνασσός   1-0

Υψηλάντης – Παναλίαρτος  1-0

Δήλεσι – Μαυρομμάτι   0-1

Κυπάρισσος – Κεραυνός  2-0

 Η βαθμολογία

(σε 9 αγώνες)

Κιθαιρώνας————–26-4———–25

——————————————————

Ένωση——————–16-6———–24

Ολυμπιάδα————–18-5————20

Ορχομενός—————18-7———-15

Κεραυνός—————-13-13———–15

——————————————————-

Παρνασσός—————9-8———–14

Παναλίαρτος————11-8————-13

Μαυρομμάτι————–8-14———-13

Κόκκινο——————12-11———–12

Υψηλάντης—————-7-16———-12

Κυπάρισσος————–9-14———–10

——————————————————-

Θήβα———————14-18———–9

Απόλλων——————8-14————9

Αρματηλάτης————12-18————8

Δήλεσι———————4-11————–7

——————————————————–

Πλαταιές——————-3-17————-1

10η αγωνιστική

Κιθαιρώνας – Δήλεσι

Ένωση – Παρνασσός

Θήβα – Απόλλων

Κεραυνός – Υψηλάντης

Κόκκινο – Αντίκυρα

Ορχομενός – Πλαταιές

Παναλίαρτος – Ολυμπιάδα

Μαυρομμάτι – Αρματηλάτης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

α’ όμιλος

6η αγωνιστική

Πήγασος – Παμβαγιακός   δεν έγινε

Νίκη – Πανδαυλειακός   1-1

Π.Α.Ο.Κ. – Λεοντάρι  δεν έγινε

Ελικώνας – Πανγεωργικός  3-1

Άσκρη – Κάστρο   3-1

Ρήξη – Χώστια   1-2

 Βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)

 Παμβαγιακός*————20-5—-15

Ελικώνας—————–17-7——13

——————————————–

Πανδαυλειακός———13-7——12

Λεοντάρι*——————-8-3—–10

Π.Α.Ο.Κ.*—————–17-11——9

Πανγεωργικός———–6-6———8

Κάστρο——————–8-10——-8

Άσκρη——————–16-17——-7

Νίκη Λαφ.—————–7-10——-7

Πήγασος*——————-2-7——-3

Χώστια———————5-13——-4

Ρήξη————————2-25——-0

*Έχουν 5 αγώνες

7η αγωνιστική

Χώστια – ΠΑΟΚ

Λεοντάρι – Πανδαυλειακός

Κάστρο – Πήγασος

Παμβαγιακός – Νίκη Λαφ.

Άσκρη – Ελικώνας

Πανγεωργικός – Ρήξη

 

β’ όμιλος

6η αγωνιστική

Ελλοπιακός – Επαμεινώνδας  1-1

Ιωνικός – Αναγέννηση   1-3

Πελοπίδας – Δόξα διεκ.

Ηρακλής – Ελεώνας  1-2

Δάφνη – Οινόφυτα  δεν έγινε

Μελισσοχώρι – Σκούρτα  0-3

 

Βαθμολογία

(σε 6 αγώνες)

 

Σκούρτα————–18-6——-16

Δάφνη  Ερ.*———–11-4—–13

—————————————–

Επαμεινώνδας——13-6——12

Ελλοπιακός———-10-7——12

Ηρακλής—————9-7——-10

Πελοπίδας*———–12-7——-8

Μελισσοχώρι———-4-9——–7

Ελεώνας—————5-13——-5

Ιωνικός—————-11-11——4

Αναγέννηση Σχ.——6-14——-3

Οινόφυτα*—————7-12——2

Δόξα Μουρ.*————2-12——1

 

*Έχουν 5 αγώνες

 

7η αγωνιστική

Ελεώνας – Δάφνη Ερ.

Δόξα – Αναγέννηση

Ηρακλής – Ελλοπιακός

Οινόφυτα – Ιωνικός

Σκούρτα – Πελοπίδας

Επαμεινώνδας – Μελισσοχώρι

Comments are closed.