Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Με τους αγώνες για την 10η αγωνιστική του προγράμματος για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας και τους αγώνες για την 7η αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας και στους δυο ομίλους, θα συνεχιστούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο, 24-25 Νοεμβρίου τα πρωταθλήματα στη Βοιωτία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές οι οποίοι θα διευθύνουν τις συναντήσεις είναι:

Α’ κατηγορία 2018-2019
10η αγωνιστική

Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” Καπαρελίου – Α.Ε. Δηλεσίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Γήπεδο: Στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Ένωση Ασπρα Σπίτια/ Αντίκυρα – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Θήβας
Α.Ο. “Η Θήβα” – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (3ης κατηγορίας)

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά – Α.Ο. Υψηλάντης
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (3ης κατηγορίας)

Γήπεδο: Δημοτικό Ορχομενού
Α.Ε. Ορχομενού – Α.Ο. Πλαταιών
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αλίαρτου
Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος” – Γ.Σ. “Ολυμπιάς” Οινοφύτων
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Κορακιανίτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Α.Ο. Μαυροματίου – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
7η αγωνιστική

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Χωστίων Α.Σ. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Λεονταρίου Α.Σ. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Κάστρου Α.Ο. – Πήγασος Α.Ο.
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Παμβαγιακός Α.Σ. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Άσκρης Α.Ο. – Ελικώνας Δομβραινας Α.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Βασιληάς Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Πανγεωργικός Α.Ε. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Διαιτητής: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Β’ όμιλος
7η αγωνιστική

Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Σκούρτων Α.Ε. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Επαμεινώνδας Α.Ο. – Μελισσοχώρι
Διαιτητής: Χρηστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (3ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (3ης κατηγορίας)

Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Ηρακλής Α.Ο. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Π.Α.Σ. Οινοφύτων – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Διαιτητής: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Comments are closed.