Βοιωτία: Ξηρογιάννης στο Άρμα, Ψυχούλας στα Οινόφυτα

0

Ο Στέφανος Ξηρογιάννης ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα του πρωτοπόρου Κιθαιρώνα στο Άρμα με τον Αρματηλάτη ενώ ο Δημήτρης Ψυχούλας θα «σφυρίξει» στο γειτονικό ντέρμπι στα Οινόφυτα ανάμεσα στην Ολυμπιάδα και τον Κεραυνό Αγίου Θωμά.

Αναλυτικά τους αγώνες ορίστηκαν να διευθύνουν οι παρακάτω διαιτητές:

Α’ κατηγορία 2018-2019
11η αγωνιστική

Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” – Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” Καπαρελίου
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (Γ’ Εθνικής)

Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Ο. “Η Θήβα”
Γήπεδο: Στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Μπατσιάκος Λουκάς
Βοηθός: Β’: Κορακιανίτης Νίκος

Α.Ο. Υψηλάντης – Π. Α.Ο. Κόκκινου
Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Β. (Αγ. Σπυρίδωνας)
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Ε. Ορχομενού
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (υποψήφιος Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (Football League)

Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός” – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Α.Ο. Μαυροματίου
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γ.Σ. “Ολυμπιάς” Οινοφύτων – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά
Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης (Football League)

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
8η αγωνιστική

Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Παμβαγιακός Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Χωστίων Α.Σ. – Λεονταρίου Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Πανγεωργικός Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Άσκρης Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεωργίου
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Πήγασος Α.Ο. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Ωρα έναρξης: 16:30’
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Κάστρου Α.Ο.
Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Β. (Αγ. Σπυρίδωνας)
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (υποψήφιος Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Β’ όμιλος
8η αγωνιστική

Σάββατο, 01 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
 
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Τσαγανού Δήμητρα (Διεθνής)
Βοηθός: Β’: Θάνος Χρήστος

Κυριακή, 02 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης 15:00’

Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Επαμεινώνδας Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Δελής Λεωνίδας (Football League)

Σκούρτων Α.Ε. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Μελισσοχώρι – Ηρακλής Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Κουρτης Βασίλης

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου – Οινοφύτων Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκου Ευαγγελία
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος

Comments are closed.