ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων (8-9/12)

0

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Στο πρόγραμμα ξεχωρίζει η Α’ κατηγορία αλλά και η επανέναρξη της Β’ κατηγορίας (α’ όμιλος).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

11:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΩΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.