Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Α’ κατηγορία 2018-2019
12η αγωνιστική

Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’
Α.Ο. Μαυροματίου – Ένωση Άσπρων Σπιτιών/Αντίκυρα
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Α.Π.Ο. Παναλίαρτος – Α.Ο. “Η Θήβα”
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κώστας

Α.Ο. Κεραυνός Αγ. Θωμά – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (Γ’ Εθνικής)

Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισος” – Α.Ο. Υψηλάντης
Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Κορακιανίτης Νίκος

Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Ο. Πλαταιών
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Κουρτης Βασίλης

Π.Α.Ο. Κόκκινου – Γ.Σ. “Ολυμπιάς” Οινοφύτων
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δελλής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Α.Ε. Ορχομενού – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Μπατσιάκος Λουκάς

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
9η αγωνιστική

Κυριακή, 09 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Α.Ο. Άσκρης – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Α.Σ. Λεονταρίου – Α.Σ. Παμβαγιακός
Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Α.Ο. Κάστρου – Α.Π.Ο. Πανδαυλειακός
Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελλής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

Α.Ο. “Ελικώνας” Δομβραίνας – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

A.O. “Πήγασος” – Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Διαιτητής: Κορακιανίτης Νίκος
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Σ. Χωστίων
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Β’ όμιλος
9η αγωνιστική

Σάββατο, 08 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Α.Π.Ο. Δάφνη Ερυθρών – Α.Ο. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Κυριακή, 09 Δεκεμβρίου 2018
Ωρα έναρξης: 15:00’

Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Δελλής Δημήτρης

Α.Ο. “Ελλοπιακός” – Γ.Α.Σ.“Ιωνικός Αστέρας 2005”
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Αλέξανδρος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Α.Ο. “Ηρακλής” – Α.Σ. “Πελοπίδας 2004”
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Διαιτητής: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Α’: Καραγιάννης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Κούρτης Βασίλης

Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου – Π.Α.Σ. Οινοφύτων
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Α.Ο. “Επαμεινώνδας” – Α.Ε. Σκούρτων
Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Πηγή: starsports

Comments are closed.