Βοιωτία: Πρόγραμμα – Βαθμολογίες

0

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στη Βοιωτία καθώς επίσης και οι μέχρι στιγμής βαθμολογίες είναι:

Σάββατο  12/1/2019   ώρα 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

14η αγωνιστική

Ορχομενός – Ένωση

Κόκκινο – Θήβα

Κυπάρισσος – Παρνασσός

Δήλεσι – Απόλλων

Κιθαιρώνας – Παναλίαρτος

Αρματηλάτης – Πλαταιές

Κεραυνός – Μαυρομμάτι

Υψηλάντης – Ολυμπιάδα

 Η βαθμολογία

(σε 13 αγώνες)

Κιθαιρώνας————–37-7———–37

——————————————————

Ένωση——————–25-10———-30

Ολυμπιάδα————–26-12———–29

Ορχομενός————–30-10————25

Κεραυνός—————-21-19———–22

——————————————————-

Παρνασσός————-17-15———–21

Παναλίαρτος————18-13———-20

Υψηλάντης—————12-23———-19

Κυπάρισσος————17-16———–17

Κόκκινο——————18-19———–16

Αρματηλάτης————17-22———-15

——————————————————-

Μαυρομμάτι————–9-26———-14

Θήβα———————20-23———–12

Απόλλων—————-10-25———–10

Δήλεσι——————–12-22———–10

——————————————————–

Πλαταιές——————-6-29————-1

 15η αγωνιστική

Κεραυνός – Κιθαιρώνας

Μαυρομμάτι – Κόκκινο

Παναλίαρτος – Ορχομενός

Ένωση – Δήλεσι

Παρνασσός – Υψηλάντης

Θήβα – Κυπάρισσος

Πλαταιές – Ολυμπιάδα

Απόλλων – Αρματηλάτης

Οι σκόρερς

15 γκόλ: Πλακίδας Μ. (Κιθαιρώνας)

9 γκολ: Λαζάρου Κ. (Κυπάρισσος), Τσοπανέλης (Κιθαιρώνας), Πλακίδας Χ. (Ένωση)

8 γκολ: Μπινιάκος (Κεραυνός)

7 γκολ: Ζαφειρόπουλος (Ολυμπιάδα), Καναρής (Αρματηλάτης), Αλεξανδρής (Α.Ε.Ο), Καλλιώρας (Ένωση)

6 γκολ: Στατήρης (Θήβα), Μαναρίτσας (Ολυμπιάδα)

5 γκολ: Στρατιδάκης (Κιθαιρώνας), Παπαδημητρίου (Κεραυνός), Χρήστου (Απόλλων), Μιχαήλ (Α.Ε.Ο.),

 

Κυριακή  13/1/2019   ώρα 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

α’ όμιλος

11η αγωνιστική

Νίκη – Π.Α.Ο.Κ.  (12/1/2019)

Ελικώνας – Παμβαγιακός

Ρήξη – Πανδαυλειακός

Κάστρο – Λεοντάρι

Άσκρη – Πανγεωργικός

Πήγασος – Χώστια

Βαθμολογία

(σε 10 αγώνες) 

Παμβαγιακός———–36-11—–28

Ελικώνας—————–30-15—-22

——————————————–

Π.Α.Ο.Κ.—————–27-15—-21

Λεοντάρι—————–14-4——21

Πανδαυλειακός———22-13—–18

Νίκη Λαφ.—————-19-23——16

Πανγεωργικός———–14-10—-15

Πήγασος—————–14-17——-9

Άσκρη——————–19-28——–8

Κάστρο——————-12-25——-8

Χώστια——————-10-22——–7

Ρήξη————————4-38———1

 12η αγωνιστική

Πανδαυλειακός – Π.Α.Ο.Κ.

Άσκρη – Λεοντάρι

Πανγεωργικός – Πήγασος

Χώστια – Νίκη

Κάστρο – Ελικώνας

Παμβαγιακός – Ρήξη

β’ όμιλος

11η αγωνιστική

Ηρακλής – Επαμεινώνδας

Μελισσοχώρι – Αναγέννηση

Ελεώνας – Δόξα

Ιωνικός – Πελοπίδας

Ελλοπιακός – Οινόφυτα

Δάφνη – Σκούρτα

Βαθμολογία

(σε 10 αγώνες)

Δάφνη  Ερ.———25-8——-28

Σκούρτα————–24-8——-23

—————————————–

Επαμεινώνδας——18-10——19

Ελλοπιακός———-15-15——15

Οινόφυτα————-19-17—–14

Ιωνικός—————-25-18——13

Πελοπίδας———–19-17——12

Ηρακλής————–15-15——-11

Μελισσοχώρι———-7-17——10

Ελεώνας—————9-27——-8

Αναγέννηση Σχ.—-11-23——-6

Δόξα Μουρ.————6-18——2 (-5)

12η αγωνιστική

Επαμεινώνδας – Δάφνη

Ηρακλής – Δόξα

Ελεώνας – Ελλοπιακός

Σκούρτα – Ιωνικός

Αναγέννηση – Πελοπίδας

Οινόφυτα – Μελισσοχώρι

Comments are closed.