Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν το διήμερο 12-13/01, είναι:

Α’ κατηγορία 
14η αγωνιστική
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Α.Ε. Ορχομενού – «“Ενωση” Ασπρα Σπίτια/ Αντίκυρα
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Ο. “Η Θήβα”
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας
Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” – Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός”
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: (*)
Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” – Α.Ο. Πλαταιών
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά – Α.Ο. Μαυροματίου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης (!)
Α.Ο. Υψηλάντης – Γ.Σ. “Ολυμπιάς” Οινοφύτων
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

Β’ κατηγορία 
Α’ όμιλος
11η αγωνιστική
Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Αθλητικό κέντρο Ε.Π.Σ.Β. (Αγιος Σπυρίδωνας)
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Δομβραίνας
Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο. – Παμβαγιακός Α.Σ.
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Καραγιάννης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Κάστρου Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάνης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Άσκρης Α.Ο. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Πήγασος Α.Ο. – Χωστίων Α.Σ.
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

B’ όμιλος 
11η αγωνιστική
Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Ηρακλής Α.Ο. – Επαμεινώνδας Α.Ο.
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Μελισσοχώρι – Αναγέννηση Σχηματαρίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Πιτσουνης Αντώνης

Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Λάμπρος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Ελλοπιακός Α.Ο. – Οινοφύτων Π.Α.Σ.
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Αλεξανδρος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. – Σκούρτων Α.Ε
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

Πηγή: starsports

Comments are closed.