Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων, οι ημέρες, οι ώρες και οι έδρες διεξαγωγής των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν είναι:

Α’ κατηγορία 2018-219
15η αγωνιστική (τελευταία α’ γύρου)

Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης (!)
Μαυροματίου Α.Ο. – Κόκκινου Π.Α.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Ορχομενού Α.Ε.
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Στάδιο Άσπρων Σπιτιών
Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Δηλεσίου Α.Ε.
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Παρνασσός Α.Σ.Α. – Υψηλάντης Α.Ο.
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου (!)
Α.Ο. “Η Θήβα” – Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Αρματηλάτης Γ.Α.Ο.
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά – Π.Α.Σ. “Κιθαιρώνας” Καπαρελίου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

– A.O. Πλαταιών – Γ.Σ. “Ολυμπιάς”  Οινοφύτων 0-3 (α.α.).
Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
12η αγωνιστική

Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 12:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Παμβαγιακός Α.Σ. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Άσκρης Α.Ο. – Λεονταρίου Α.Σ.
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Πανγεωργικός Α.Ε. – Πήγασος Α.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας (!)
Χωστίων Α.Σ. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Κάστρου Α.Ο. – Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο.
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Πηγή: starsports

Comments are closed.