Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν το προσεχές Σ/Κ 26-27/01:

Α’ κατηγορία 2018-2019
16η αγωνιστική (πρώτη β’ γύρου)

Σάββατο, 26 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” – Ενωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα
Διαιτητές: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης (Football League)

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Ο. “Η Θήβα”
Διαιτητές: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρών” – Π.Α.Ο. Κόκκινου
Διαιτητές: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Γ.Σ. “Ολυμπιάς” – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός”
Διαιτητές: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα
Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου (“Ευάγγελος Δεπάστας”)
Α.Ε. Δηλεσίου – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Διαιτητές: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Τσακανίκας Παναγιώτης

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας
Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” – Α.Ο. Μαυροματίου
Διαιτητές: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
A.E. Ορχομενού – A.O. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά
Διαιτητές: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)

– Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Α.Ο. Πλαταιών 3-0 (α.α.)

Β’ κατηγορία 2018-2019
Β’ όμιλος
12η αγωνιστική

Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 12:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Επαμεινώνδας Α.Ο. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Ασωπίας
Ηρακλής Α.Ο. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Αλέξανδρος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Σκούρτων Α.Ε – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Σοφός Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Αναγέννηση Σχηματαρίου Α.Ε. – Πελοπίδας 2004 Α.Σ.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς(Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Νίκα Μαρία – Αγγελική
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Μελισσοχώρι
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Πηγή: starsports

Comments are closed.