ΕΣΚΑΣΕ: Οι αγώνες στα πρωταθλήματα (2-3/2)

0

Αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα το ερχόμενο Σαββατοκύριακο στις τοπικές κατηγορίες, με αγώνες σε Α’-Β’Γ’ ανδρών, στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής με την πρεμιέρα μεταξύ άλλων στους αγώνες της β’ φάσης των εφήβων (α’ όμιλος).

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

13:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

15:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Comments are closed.