Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν είναι:

Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
Α’ κατηγορία 2018-2019
17η αγωνιστική

Σάββατο, 02 Ιανουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Ε. Ορχομενού
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Βασίλης Κώνστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά – Α.Ε. Δηλεσίου
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ασπρων Σπιτιών
Ένωση Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φλουδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης (!)
Α.Ο. Μαυροματίου – Α.Ο. Υψηλάντης
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρώνας” – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Τσακανίνας Παναγιώτης

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων (!)
Α.Ο. “Η Θήβα” – Γ.Σ. “Ολυμπιάδα” Οινοφύτων
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Χατζής θανάσης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος” – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

– Α.Ο. Πλαταιών – Α.Σ.Α. “Ο Παρνασσός” 0-3 (α.α.)

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
13η αγωνιστική

Κυριακή, 03 Φεβρουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 14:30’
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Παμβαγιακός Α.Σ.
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Χωστίων Α.Σ. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ΄Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Κάστρου Α.Ο.
Διαιτητής: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Α’: Καρρης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Καταραχιάς

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Πήγασος Α.Ο. – Άσκρης Α.Ο.
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Νίκα Μαρία – Αγγελική

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Λεονταρίου Α.Σ. – Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο.  
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης (Football League)

Β’ όμιλος
13η αγωνιστική

Σάββατο, 02 Φεβρουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών
Α.Π.Ο. “Δάφνη” Ερυθρών – Α.Ο. “Ηρακλής”
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Σταυρόπουλος Ανδρέας
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου – Α.Ο. “Ελλοπιακός”  
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Κυριακή, 03 Φεβρουαρίου 2019
Ωρα έναρξης: 14:30’
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” – Α.Ο. “Επαμεινώνδας” Λεύκτρων  
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Λάμπρος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Α.Ε. Σκούρτων – Α.Ε. Αναγέννηση Σχηματαρίου
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Α.Ο. Μελισσοχωρίου – Α.Ε.Σ. Ελεώνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Α.Σ. “Πελοπίδας 2004” – Π.Α.Σ. Οινοφύτων
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Πιτσούνης Αντώνης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Πηγή: starsports

Comments are closed.