ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Με αλλαγές στην ώρα έναρξης κυρίως των αγώνων του Σαββάτου λόγω της επικείμενης κακοκαιρίας αλλά και με υπαρκτή την περίπτωση αναβολών, έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 23-24 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Θωμά-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου Γ.-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κωτσακόπουλος-Χατζής)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γερονικολός-Αποστόλου)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΕ.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κωτσακόπουλος-Χατζής)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Γκαράς)

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Γκαράς)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Καλαπόδης)

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Σοφόπουλος-Κόλα)

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Χατζής)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τσάλλας-Χατζής)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κωτσακόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χριστοδούλου Γ.-Αρτσίτας)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Γερονικολός-Σοφόπουλος)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Θωμά-ΜασλατζίδηςΛ.)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χριστοδούλου Γ.-Αρτσίτας)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Πετώνης)

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κωτσακόπουλος-Αποστόλου)

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Γκαράς-Παναγιώτου)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Μασλατζίδης Λ.)

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Παπακωνσταντίνου Κ.-Παπακωνσταντίνου Σπ.)

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ευαγγελόπουλος)

Πηγή: stereabasket

Comments are closed.