Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες που έχουν οριστεί να διεξαχθούν το ερχόμενο Σ/Κ, 16-17/03:

Α’ κατηγορία 2018-2019
21η αγωνιστική

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου
Π.Α.Ο. Κόκκινου – Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Χατζής Θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Π.Α.Σ. “Κιθαιρώνας” Καπαρελίου – Α.Ο. “Η Θήβα”
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)
Βοηθός: Β’: Τσαγανού Δήμητρα (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού
Α.Ε. Ορχομενού – Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός”
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας
Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Α.Ε. Δηλεσίου – Γ.Σ. “Ολυμπιάδα” Οινοφύτων
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Α.Ο. Υψηλάντης – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης”
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

– Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ο. Μαυροματίου 0-3 (α.α.)             

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
17η αγωνιστική

Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Α.Σ. Λεονταρίου – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Α.Σ. Παμβαγιακός – Α.Ο. “ Πήγασος” Αγιας Αννας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός» – Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Κάστρου
Α.Ο. Κάστρου – Α.Ο. Άσκρης  
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Καταραχιάς Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φούφουλας Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Ο. “Ελικώνας” Δομβραίνας
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Α.Σ. Χωστίων – Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς
Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Α’: Δελής Δημήτρης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Β’ όμιλος
17η αγωνιστική

Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Α.Ε.Σ. Ελεώνας – Α.Ο.  “Ηρακλής” Ασωπίας
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Παπαδόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Α.Ε. Σκούρτων – Μελισσοχώρι
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Π.Α.Σ. Οινοφύτων – Α.Π.Ο.  “Δάφνη” Ερυθρών
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Μυλωνάκου Ευαγγελία
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Ηλ. Αλέξανδρος

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Α.Ο. “Επαμεινώνδας” – Α.Ο.  “Ελλοπιακός”
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος
Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος
Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005”  
Διαιτητής: Τσαγανού Δήμητρα (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου – Α.Σ. “Πελοπίδας 2004”  
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δημητρίου Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Ι. Αλέξανδρος

Πηγή: starsports

Comments are closed.