Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν αυτό το Σ/Κ, 13-14/4, είναι:

Α’ κατηγορία 2018-2019
27η αγωνιστική

Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Π.Α.Σ.  “Κιθαιρώνας”  Καπαρελίου
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Γ.Σ. “Ολυμπιάδα” Οινοφύτων – Π.Α.Ο.  Κόκκινου
Διαιτητής: Φλώτσιος Θεοφάνης
Βοηθός: Α’: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αρματος
Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” – Α.Ε. Ορχομενού  
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)
Βοηθός: Β’: Γεωργαντάς Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας
Α.Ο. “Η Θήβα” – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος”
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη
Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος”
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Γήπεδο: Στάδιο Ασπρων Σπιτιών
“Ενωση” Ασπρα Σπίτια/Αντίκυρα – Α.Ο.  Μαυροματίου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φλούδα Σόνια
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός” – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Χατζής θανάσης
Βοηθός: Β’: Πούλος Κώστας

– Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ε. Δηλεσίου (0-3 α.α.).


Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
20η αγωνιστική

Κυριακή, 14 Απριλίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’
Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Παμβαγιακός Α.Σ. – Λεονταρίου Α.Σ.
Διαιτητής: Χρήστου Βίκτωρας
Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Χωστίων Α.Σ. – Πανγεωργικός Α.Ε.
Διαιτητής: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Α’: Πούλος Κώστας
Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. – Πήγασος Α.Ο.
Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Α’: Κώνστας Βασίλης
Βοηθός: Β’: Δερματίδου Ελισάβετ

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Κάστρου Α.Ο.
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Άσκρης Α.Ο.
Διαιτητής: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Λενγκλι

Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ.Β. (Αγιος Σπυρίδωνας)
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Ελικώνας Δομβραίνας Α.Ο.
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος


Β’ όμιλος
20η αγωνιστική

Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Μελισσοχώρι – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.               
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Κυριακή, 14 Απριλίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Σκούρτων Α.Ε. – Επαμεινώνδας Α.Ο.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Αγίου Θωμά
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Διαιτητής: Μυλωνάκου Ευαγγελία
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Ηλ. Αλέξανδρος
Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Ηρακλής Α.Ο.
Διαιτητής: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Α’: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)
Αναγέννηση Σχηματαρίου Α.Ε. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Διαιτητής: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Α’: Θάνος Χρήστος
Βοηθός: Β’: Φλώτσιος Λάμπρος

Πηγή: starsports

Comments are closed.