Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων που θα γίνουν το Σ/Κ 4-5/5 και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν είναι:

Α’ κατηγορία 2018-2019
29η αγωνιστική

Σάββατο, 04 Μαΐου 2019
Ωρα έναρξης: 17:00’
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου
Παναλίαρτος Α.Π.Ο. – Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Πούλος Κώστας
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Θήβας
Α.Ο. “Η Θήβα” – Π.Α.Ο. Κόκκινου
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης (Football League)
Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

Γήπεδο: Στάδιο Ασπρων Σπιτιών
Ενωση Ασπρα Σπίτια / Αντίκυρα – Α.Ε. Ορχομενού
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Α.Ε. Δηλεσίου
Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Γ.Σ. “Ολυμπιάδα” Οινοφύτων – Α.Ο. Υψηλάντης 
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)
Βοηθός: Β’: Θάνος Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας
Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός» – Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” 
Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Ασκρης
Α.Ο. Μαυροματίου – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

– Α.Ο. Πλαταιών – Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” (0-3 α.α.)

Β’ κατηγορία 2018-2019
Α’ όμιλος
22η αγωνιστική (τελευταία)

Σάββατο, 04 Μαΐου 2019
Ωρα έναρξης: 17:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεώργιου
Πανγεωργικός Α.Ε. – Άσκρης Α.Ο.
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Κυριακή, 05 Μαϊου 2019
Ωρα έναρξης: 16:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Χωστίων Α.Σ. – Πήγασος Α.Ο.
Διαιτητής: Τσώνης Γιάννης
Βοηθός: Α’: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Β’: Φλούδα Σόνια

Γήπεδο: Δημοτικό Θεσπιών
Λεονταρίου Α.Σ. – Κάστρου Α.Ο.
Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ
Βοηθός: Β’: Λεγκλι

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων
Παμβαγιακός Α.Σ. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς
Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)
Βοηθός: Β’: Παπαγεωργίου Κώστας

Γήπεδο: Δημοτικό Δαύλειας
Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Διαιτητής: Καρρης Γιώργος
Βοηθός: Α’: Βασιληάς Κώστας
Βοηθός: Β’: Καταραχιάς Γιώργος

– Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. (Αναβλήθηκε)


Β’ όμιλος
22η αγωνιστική (τελευταία)

Σάββατο, 04 Μαϊου 2019
Ωρα έναρξης: 17:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)
Αναγέννηση Σχηματαρίου Α.Ε. – Μελισσοχώρι
Διαιτητής: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης

Κυρακή, 05 Μαϊου 2019
Ωρα έναρξης: 16:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Σκούρτων Α.Ε. – Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Διαιτητής: Γεωργαντάς Κώστας
Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος
Βοηθός: Β’: Θάνος Χρήστος

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Επαμεινώνδας Α.Ο. Λεύκτρων – Ηρακλής Α.Ο.  Ασωπίας
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Ελλοπιακός Α.Ο.
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Λάμπρος
Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

– Πελοπίδας 2004 Α.Σ. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. (Αναβλήθηκε).

Πηγή: starsports

Comments are closed.