«Δυναμική Αυτοδιοικητική Συνεργασία»: Οι υποψήφιοι…

0

Η Δήμαρχος και εκ νέου υποψήφια Δήμαρχος Λεβαδέων Γιώτα Πούλου, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Λιβαδειάς τον ανανεωμένο και πολυσυλλεκτικό συνδυασμό μας «Δυναμική Αυτοδιοικητική Συνεργασία».

Οι υποφήφιοί μας αποτελούν μια ομάδα άξιων και εργατικών ανθρώπων, με ποικιλία ιδεών, ηλικιών και δεξιοτήτων, με κοινό όμως προσανατολισμό την ανάπτυξη της πόλης και των χωριών μας και την ευημερία των συμπολιτών μας.

Με οδηγό το έργο μας ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ για να ολοκληρώσουμε την προσπάθειά μας και να κάνουμε τον Δήμο μας σύγχρονο και φιλικό.

Με την κατάθεση του ψηφοδελτίου μας μπαίνουμε στην τελική ευθεία για την ΝΕΑ ΝΙΚΗ στις επερχόμενες εκλογές της 26ης Μαίου 2019.

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού της ΝΙΚΗΣ είναι οι εξής:

«Δυναμική Αυτοδιοικητική Συνεργασία»

ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

(Υποψήφια Δήμαρχος)

α. Εκλογική Περιφέρεια ΔΑΥΛΕΙΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

β. Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΙΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΝΙΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ

γ. Εκλογική Περιφέρεια ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΒΕΚΙΛΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΟΥΛΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

δ. Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΒΑΔΕΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΥΓΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΓΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΙΟΥΛΑ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΓΚΙΓΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΝΤΑ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΑΣΣΑΡΑ – ΑΝΙΚΟΛΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΟΣΜΙΔΗ – ΠΕΡΛΕΠΕ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΕΛΕΚΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΛΑΜΠΡΙΤΖΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΜΠΟΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΕΤΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΗΓΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΟΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ε. Εκλογική Περιφέρεια ΧΑΙΡΩΝΕΙΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

ΑΝΕΣΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ – ΜΑΤΖΙΩΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ (ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΤΗ – ΚΟΝΤΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΗΛΙΑ

ΚΟΥΡΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΤΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΑΓΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ

ΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΙΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΙΛΙΟΥ – ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΟΥΚΑ

ΜΙΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΜΟΥΡΓΟΥ – ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΒΑΔΕΩΝ

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΗΛΙΑ

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΥΔΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΡΟΖΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΕΠΕΤΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΚΑΡΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΟΦΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΙΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΡΗΤΙΚΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΑΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΟΥ – ΔΡΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ (ΜΑΡΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΙΒΑΚΤΑ ΧΑΪΔΩ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΤΣΑΤΣΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

Comments are closed.