Βοιωτία: Πρόγραμμα & Διαιτητές

0

Το πρόγραμμα των αγώνων του διημέρου (11-12/-5) καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

Α’ κατηγορία

30ή αγωνιστική

Σάββατο, 11 Μαΐου 2019

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευαγγελος Δεπάστας»)

Α.Ε. Δηλεσίου – “Ενωση” Ασπρα Σπίτια/ Αντίκυρα

Διαιτητής: Λαμπροπούλου Σταυρούλα (1ης κατηγορίας γυναικών)

Βοηθός: Α’: Καλαμπούκας Χρήστος

Βοηθός: Β’: Ρεσβάνης Γιώργος

Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας

Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος» – Α.Ο. “Η Θήβα”

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλιάρτου (!)

Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός”

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Δημητρίου Γιώργος

Γήπεδο: Δημοτικό Άρματος

Γ.Α.Ο. “Αρματηλάτης” – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας (Football League)

Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού

Α.Ε. Ορχομενού – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος” 

Διαιτητής: Καρβούνης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Γήπεδο: Δημοτικό Κόκκινου

Π.Α.Ο. Κόκκινου – Α.Ο.  Μαυροματίου

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Α’: Φούφουλας Κώστας

Βοηθός: Β’: Χατζής θανάσης

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Π.Α.Σ. “Κιθαιρώνας” Καπαρελίου – Α.Ο. “Κεραυνός” Αγίου Θωμά           

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος (Γ’ Εθνικής)

Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης

– Γ.Σ. “Ολυμπιάδα” – Α.Ο. Πλαταιών (3-0 α.α.).

Β’ Ε.Π.Σ. Βοιωτίας

Α’ όμιλος

22η αγωνιστική (τελευταία κανονικής περιόδου)
εξ’ αναβολής

Σάββατο, 11 Μαΐου 2019

Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου

Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Α.Ο. “ Νίκη” Λαφυστίου

Διαιτητής: Πούλος Κώστας

Βοηθός: Α’: Τονίδης Δημήτρης

Βοηθός: Β’: Λεγκλι

Β’ όμιλος

22η αγωνιστική (τελευταία κανονικής περιόδου)
εξ’ αναβολής

Σάββατο, 11 Μαΐου 2019

Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Υπάτου

Α.Σ. “Πελοπίδας 2004” – Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005”

Διαιτητής: Πιτσούνης Αντώνης

Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος

Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης

Αγώνας κατάταξης (“μπαράζ” – νοκ-άουτ)

(για την άνοδο στην Α’ Ε.Π.Σ.Β.)

Κυριακή, 12 Μαΐου 2019

Ωρα έναρξης: 17:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Υπάτου

Α.Ε. Σκούρτων – Α.Ο. “Ελλοπιακός”

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Φίλος Δημήτρης (Super League)

Βοηθός: Β’: Τσώνης Γιάννης (Γ’ Εθνικής)

Πηγή: starsports

Comments are closed.