Super League 1: Το αναλυτικό πρόγραμμα

0

Από την Super League ανακοινώθηκε το πλήρες, αναλυτικό, πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος της “Super League 1”, της σεζόν 2019-2020, με τις ημερομηνίες που θα διεξαχθεί κάθε αγωνιστική.
Αναλυτικά:

Πρωτάθλημα Super League 2019-2020 / Official Draw
Α’ γύρος
1η Αγωνιστική
24 – 26 Αυγούστου 2019
AEK – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ – ΟΦΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική
31 Αυγούστου 2019, 01 – 02 Σεπτεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική
14 – 16 Σεπτεμβρίου 2019
AEK – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΟΦΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ

4η Αγωνιστική
21 – 23 Σεπτεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΟΦΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – AEK
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

5η Αγωνιστική
28 – 30 Σεπτεμβρίου 2019
AEK – ΠΑΟΚ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΡΗΣ – ΑΕΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΦΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική
05 – 07 Οκτωβρίου 2019
ΑΕΛ – AEK
ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΦΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική
19 – 21 Οκτωβρίου 2019
AEK – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

8η Αγωνιστική
26 – 28 Οκτωβρίου 2019
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – AEK
ΟΦΗ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΛ

9η Αγωνιστική
02 – 04 Νοεμβρίου 2019
AEK – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΛ – ΟΦΗ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

10η Αγωνιστική
09 – 11 Νοεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – AEK

11η Αγωνιστική
23 – 25 Νοεμβρίου 2019
AEK – ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ

12η Αγωνιστική
30 Νοεμβρίου 2019, 01 – 02 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – AEK
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική
07 – 09 Δεκεμβρίου 2019
AEK – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΦΗ

Β’ γύρος
14η Αγωνιστική
14 – 15 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – AEK
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική
18 – 19 Δεκεμβρίου 2019
AEK – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ
ΟΦΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

16η Αγωνιστική
21 – 23 Δεκεμβρίου 2019
ΑΕΛ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – AEK

17η Αγωνιστική
04 – 06 Ιανουαρίου 2020
AEK – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΦΗ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική
11 – 13 Ιανουαρίου 2020
ΑΕΛ – ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ – AEK
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική
18 – 19 Ιανουαρίου 2020
AEK – ΑΕΛ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΦΗ
ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική
22 – 23 Ιανουαρίου 2020
ΑΕΛ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – AEK
ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΟΚ

21η Αγωνιστική
25 – 27 Ιανουαρίου 2020
AEK – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΟΦΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΟΚ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική
01 – 03 Φεβρουαρίου 2020
ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΟΦΗ – ΑΕΛ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ

23η Αγωνιστική
08 – 10 Φεβρουαρίου 2020
AEK – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕΛ

24η Αγωνιστική
15 – 17 Φεβρουαρίου 2020
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΡΗΣ – AEK
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική
22 – 24 Φεβρουαρίου 2020
AEK – ΟΦΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΞΑΝΘΗ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΕΛ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΡΗΣ

26η Αγωνιστική
01 Μαρτίου 2020
ΑΕΛ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΦΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – AEK

Comments are closed.