Κύπελλο Ελλάδας: Πρόγραμμα – διαιτητές αγώνων Α’ φάσης

0

Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία (Ε.Π.Ο.) ανακοινώθηκε σήμερα (Τετάρτη, 21/8) το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για την Α’ φάση του (ενοποιημένου) κυπέλλου Ελλάδας της σεζόν 2019-2020.
Στο (νέο) πρόγραμμα προέκυψαν αρκετές αλλαγές καθώς κάποια παιχνίδια αναβλήθηκαν ή ορίστηκαν σε άλλες ημέρες μιας και υπήρξαν σχετικά αιτήματα καθώς δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμη οι κατηγορίες ή για διάφορα άλλα θέματα.
Αμέσως μετά ανακοινώθηκαν από τα μέλη της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας (Κ.Ε.Δ.) οι ορισμοί των για τους αγώνες αυτούς.
Θυμίζουμε οτι σε αυτή την Α’ φάση του δεύτερου στην τάξη θεσμού του ελληνικού ποδοσφαίρου συμμετέχουν οι ερασιτεχνικές ομάδες, κυπελλούχες των Ε.Π.Σ. (Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων) της χώρας, χωρισμένες σε ζώνες με γεωγραφικά κριτήρια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Κύπελλο Ελλάδας 2019-2020
Α’ φάση

Α’  
Κυριακή, 25/08/19
17:00’
ΔΗΜ. ΙΑΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΣΜΟΥ (ΘΡΑΚΗΣ) – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΟΝΕ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ (ΚΙΛΚΙΣ) – ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ (ΠΙΕΡΙΑΣ)
ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

Β’
Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ”
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ (ΚΟΖΑΝΗΣ) – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

Γ’
Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΜΕΤΕΩΡΑ
ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ


Κυριακή, 25/08/19
16:30
ΔΗΜ. ΘΙΝΑΛΙΩΝ
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) – ΠΟΤΑΜΙΑ
ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Σάββατο, 24/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο.Ν. – Α.Ο. ΣΕΛΛΑΝΩΝ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

Δ’
Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΔΩΡΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ (ΑΙΤ/ΝΙΑΣ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ


Κυριακή, 25/08/19
16:00
ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

Τετάρτη, 28/08/19
16:00
ΔΗΜ. ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΟ (ΑΡΤΑΣ) – ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΠΣ 1961
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Ε’
Τετάρτη, 28/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο.
ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΑΣ
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
16:00
ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ / ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (ΛΑΚΩΝΙΑΣ) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Π.Σ. (ΧΙΟΥ)
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Κυριακή, 25/08/19
ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΒΑΘΥΛΛΟΥ (ΣΑΜΟΥ) – ΑΙΟΛΙΚΟΣ Α.Ε.Π.Σ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Στ’
Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ο.Φ.Π.Φ.
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

Τετάρτη, 28/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Κυριακή, 25/08/19
17:00
ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.
ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Comments are closed.