Βοιωτία: Το πρόγραμμα της β’ κατηγορίας

0

Δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στον α’ και β’ όμιλο της β’ κατηγορίας…

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α’ όμιλος

1η αγωνιστική

Πήγασος – Ρήξη

Απόλλων – Νίκη

Π.Α.Ο.Κ. – Άσκρη

Χώστια – Πανδαυλειακός

Πανγεωργικός – Παρνασσός

2η αγωνιστική

Ρήξη – Π.Α.Ο.Κ.

Απόλλων – Πήγασος

Πανδαυλειακός – Παρνασσός

Άσκρη – Πανγεωργικός

Νίκη – Χώστια

3η αγωνιστική

Πήγασος – Π.Α.Ο.Κ.

Χώστια – Απόλλων 

Πανγεωργικός – Ρήξη

Παρνασσός – Νίκη

Πανδαυλειακός – Άσκρη

4η αγωνιστική

Ρήξη – Πανδαυλειακός

Απόλλων – Παρνασσός

Π.Α.Ο.Κ.- Πανγεωργικός

Χώστια – Πήγασος

Νίκη – Άσκρη

5η αγωνιστική

Πήγασος – Πανγεωργικός

Ρήξη – Νίκη

Παρνασσός – Χώστια

Πανδαυλειακός – Π.Α.Ο.Κ.

Άσκρη – Απόλλων

6η αγωνιστική

Απόλλων – Ρήξη

Π.Α.Ο.Κ. – Νίκη

Χώστια – Άσκρη

Πανγεωργικός – Πανδαυλειακός  

Παρνασσός – Πήγασος

7η αγωνιστική

Ρήξη – Χώστια

Π.Α.Ο.Κ. – Απόλλων

Πανδαυλειακός – Πήγασος

Άσκρη – Παρνασσός  

Νίκη – Πανγεωργικός

8η αγωνιστική

Πήγασος – Άσκρη

Χώστια – Π.Α.Ο.Κ.

Πανγεωργικός – Απόλλων

Παρνασσός – Ρήξη

Νίκη – Πανδαυλειακός  

9η αγωνιστική

Πήγασος – Νίκη

Απόλλων – Πανδαυλειακός  

Π.Α.Ο.Κ. – Παρνασσός

Πανγεωργικός – Χώστια

Άσκρη – Ρήξη

β’ όμιλος

1η αγωνιστική

Ελικώνας – Πλαταιές

Αναγέννηση – Οινόφυτα

Σκούρτα – Δόξα Μουρ.

Ιόλαος – Ιωνικός Αστέρας

Ελεώνας – Δήλεσι

Μελισσοχώρι – Επαμεινώνδας

2η αγωνιστική

Αναγέννηση – Ελικώνας

Πλαταιές – Σκούρτα

Οινόφυτα – Ιόλαος

Δόξα Μουρ. – Ελεώνας

Ιωνικός Αστέρας – Μελισσοχώρι

Επαμεινώνδας – Δήλεσι

3η αγωνιστική

Ελικώνας – Σκούρτα

Ιόλαος – Αναγέννηση

Ελεώνας – Πλαταιές

Μελισσοχώρι – Οινόφυτα

Επαμεινώνδας – Δόξα Μουρ.

Δήλεσι – Ιωνικός Αστέρας

4η αγωνιστική

Ιόλαος – Ελικώνας

Σκούρτα – Ελεώνας

Αναγέννηση – Μελισσοχώρι 

Πλαταιές – Επαμεινώνδας

Οινόφυτα – Δήλεσι

Ιωνικός Αστέρας – Δόξα Μουρ.

5η αγωνιστική

Ελικώνας – Ελεώνας

Μελισσοχώρι – Ιόλαος

Επαμεινώνδας – Σκούρτα  

Δήλεσι – Αναγέννηση   

Ιωνικός Αστέρας – Πλαταιές

Δόξα Μουρ. – Οινόφυτα  

6η αγωνιστική

Μελισσοχώρι – Ελικώνας

Ελεώνας – Επαμεινώνδας

Ιόλαος – Δήλεσι

Σκούρτα – Ιωνικός Αστέρας

Αναγέννηση – Δόξα Μουρ.  

Πλαταιές – Οινόφυτα  

7η αγωνιστική

Ελικώνας – Επαμεινώνδας

Δήλεσι – Μελισσοχώρι

Ιωνικός Αστέρας – Ελεώνας

Δόξα Μουρ. – Ιόλαος  

Οινόφυτα – Σκούρτα  

Πλαταιές – Αναγέννηση

8η αγωνιστική

Δήλεσι – Ελικώνας

Επαμεινώνδας – Ιωνικός Αστέρας

Μελισσοχώρι – Δόξα Μουρ.

Ελεώνας – Οινόφυτα

Ιόλαος – Πλαταιές

Σκούρτα – Αναγέννηση  

9η αγωνιστική

Ελικώνας – Ιωνικός Αστέρας

Δόξα Μουρ. – Δήλεσι

Οινόφυτα – Επαμεινώνδας  

Πλαταιές – Μελισσοχώρι  

Αναγέννηση – Ελεώνας

Σκούρτα – Ιόλαος

10η αγωνιστική

Δόξα Μουρ. – Ελικώνας

Ιωνικός Αστέρας – Οινόφυτα

Δήλεσι – Πλαταιές

Επαμεινώνδας – Αναγέννηση  

Μελισσοχώρι  – Σκούρτα

Ελεώνας – Ιόλαος

11η αγωνιστική

Οινόφυτα – Ελικώνας

Πλαταιές – Δόξα Μουρ.

Αναγέννηση – Ιωνικός Αστέρας  

Σκούρτα – Δήλεσι

Ιόλαος – Επαμεινώνδας   

Ελεώνας – Μελισσοχώρι  

Comments are closed.